Erkek arkadaşının dövüş sporlarından hoşlanmasından korkar mısın?

Ben acayip seviyorum,boks,güreş,sokak dövüşü maçlarını izlemeyi ve ilgimde hastalık derecesinde sayılır.Böyle bir erkek hakkında bakış açın ne olur?Korkarmısın?

Güncellemeler:
Adriannnnnnnnnnnnnn!
Rocky filmini ilk izlediğimde,daha çocuktum.Filmi izleyenler varsa içinizden,bir boksörün hayatını ele alıyor.Yalnız en önemlisi,sonradan kavuştuğu para ve üne rağmen,yokluğunda tanıştıp sevdiği kadını asla bırakmayan bir adam var.Bende böyle bir hayat yaşamayı çok isterdim,beni ben olduğum için sevecek bir kadın.Cebimde 5 kuruşum yokken tanıştıp sevebileceğim bir kadın.Hayatın gerçekliğini yansıtan harika bir film

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• yo ben de piskopatım. :D Göze Göz.. Dişe Diş.. Kana Kan.. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• severm bn de sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • bana karşı asla koz olarak bile kullanmazsa sorun yok. ama kaba olmamalı abartmasın yani. onun dışında bilsin ki koruyabilsin..

0|0
    0|0
  • tam tersi ben çok hoşlanıyorum sen nasıl kızsın filan diyo keşke hoşlansa beraber boks maçlarına giderdik:D

0|0
    0|0
  • Abartirsa eger sevmem

0|0
    0|0
  • valla "hastalık derecesınde" pinpon oynasa yıne rahatsız edıcı :):)

0|0
    0|0
  • ne korkucam daha çok mutlu olurum beni koruyabilir :)

0|0
    0|0
  • korkarım evet :)

0|0
    0|0
  • Olmam bna bi zararı yoksa hoşuma ble gider

0|0
    0|0
  • aksine bana da öğretsinn

0|0
    0|0
  • korkmam tam aksine yanında kendimi güvende hissederim.

0|0
    0|0
  • Spor bu. Topa tekme atan korkunç mu oluyor.

0|0
    0|0
  • 7 senelik kickbokscuyum bence çok eğlenceli devam et:))

0|0
    0|0
    • varmısın müsabakaya?

• he nabak ne belli karşıma çamyarması gibi bi adam çıkarsa ve sporda öyle bişey yok ya nerde görüşmüş kızla erkeğin kapışması:)) bide tam besyo mülakatları zamanı saçmalık

• Benim salona gel o zaman bi gün.çok hırpalam söz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi ben yapıyorum.Ama hiçkimseye uygulamak gibi bir düşüncem olamaz.Ama yaparken mümkün olduğunca gerçekçi olarka icra etmey iseveriz orası ayrı.Zaten işinde usta olan bunları kalkıp uygulamayı pek seçmez.

0|0
    0|0
  • peki uğrastıgın bı spor dalı varmı ?

0|0
    0|0
    • dostum boksla uğraşıyorum.eve torba aldım 50 lik.Hatta annemle baya kavga etmiştik,tavanı haşat ettin falan die.

• Teşekkürler adamım,boksun doğuşundaki amacı iyi biliyorsun.Hiç bir kadın için vazgeçmem,kadından vazgeçerim ölürümde bokstan vazgeçmem aslaaaaaaaaaaa...

• boks antrenmanlarıda yaparım ama ben yarışmacı bi vücutcuyum ama her sporun felsefesi aynı bence bigger faster stronger :)

Yükleniyor...