Yahu o pozisyonun neresi penaltı?

Beşiktaş-Galatasaray maçını izleyenlerin yorumlarını istiyorum.

O pozisyonun neresi penaltıydıı ? Bu maça fair-play diyebilir misiniz? Ben diyemiyorum!

0|0
4|21

En İyi Kız Görüşü

• Bu maç benim için 3-2 bitmiştir. Beşiktaş yenmiştir. GS'nin 3. golü penaltı değildi hakem penaltı verdi. Diyecek bir şey yok! TEBRİKLER BEŞİKTAŞIM. Emek hırsızı BURAK YILMAZ !

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Türkiye'de Beşiktaş'ın rakibi ne Galatasaraydır, ne de Fenerbahçe. Beşiktaş'ın tek rakibi Türk hakemleridir.

0|0
    0|2
  • bence maş beşiktaşın hakkıydı. umut bulut'un attığı golde kasten elle oynama yok gibi ama penaltı haksız bi karardı sanki. beşiktaşa geçmiş olsun

1|1
    0|0
  • dokunmadılar bile buraka hakem yine satın alınmış ama yinede

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

█▓▒░ ölümüne beşiktaş ░▒▓█

▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

1|0
    0|0
  • penaltıydı tabi kız sen suna fenerliyim gsnin yenilmesini istiyom desene.diyemezsin neden çünkü hakem penaltı verdi...

0|0
    0|1
    • BEŞİKTAŞLIIYIM ! Burak kendini yere atsın penaltıyı alsın oh ne ala memleket !

• değildii :)

• tamam penaltıydı işte niye daha fazla uzatıyon :))))

• katliamdı tek kelimeyle. bir gs klasiği yaşandı. hangi babayiğit çıkıp kırmızıyı yapıştıracak bu gs nin penaltı cambazlarına çok merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Sergen Yalçın : Batuhan 4.40 dakika yerde yatıyor, Oyun kenarına alıyor 4 saniye sonra oyuna giriyor, Hiç bir zaman bukadar gülmemiştim.

0|1
    0|0
    • konumuz penaltı yoksa ben Batuhan doğru yaptı demiyorum. O da hatalı

• tabı ama sonuçta penaltı hakem kararı o oyle gördukı verdı

• Burak'ın olayı penaltı değil ama Batuhan'ın kendini yerlere atıp uzun süre kalkmaması neydi?Burda kendine faul bile yapılmamışken dakikalardan çalmak emek hırsızlığı olmuyormu?İğneyi başkasına batırırken çuvaldızıda kendimize batıralım...

0|0
    0|0
    • Batuhan konusunda haklısın inkar edecek değilim gerçekten canı yandı ama fazla uzattı yerde yatmayı.. FAKAT bu hak edilmemiş bir gol kadar büyük birşey değil ..

• Batuhan'ı diyorsun ve haklısın doğru değildi yaptığı ama zaten ona faul de yapılmamıştı şuan faullerden bahsediyoruz biz :)

• Evet diğer faullerde yapılan hareketler aşağı kalmadı normalden önce kalkılacakken kalkılmadı oyunu soğutma adına yaıplacak herşey yapıldı...

• Yine Galatasaray Yine Hakem Oyunları... Ne bekliyordunuz ki?

0|1
    0|0
    • Sinirleniyorum ama ! Bu maç BJK'nin hakkıydıı !

• ne bileyim gizli açmak sanki kaçmak gibi geliyor, haklısın kendini göstermelisin ondan sordum :) nick ne

• MihrimahDY

• bu penaltilarda olmasa ne olacak bu gs nin hali

0|1
    0|1
  • Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum kesinlikle penaltı değildi.. Ama hayatımda bu kadar saçma gollerin atıldığı bi BJK-GS derbisi görmedim :) genelde böyle tuhaf golleri fener atardı başıyla kıçıyla :)

0|0
    0|1
    • haklısın.. çok farklı bir oyun oldu ve dürüst olduğun için de çok teşekkürler helal olsun :))

• Doğru ya doğru

• ne penaltısı bea alakası yok

0|0
    0|0
  • maç fair-play di. ama burak karektersizi aldı götürdü bütün emeklerimizi !

0|0
    0|0
  • Hakemlere rağmen bır puan aldı aslanlar. Ve evet net penaltiydi.

0|0
    1|1
    • hakemlere rağmeeen miii ? pardon da hakem gayet gs yandaşydıı hangi gsliye ellerini kalplerine koyup söylemelerini istesem penaltı değildi dedi sen nasıl oldu da net penaltıydı diyorsun? Resmen oyuncunuz kendini yere attı

• sürekli faul yapıyordunuz ne bekliyordun yani? Yalandan Burak'a laf attığım yok o pozisyon penaltı değildi olamaz

• Amaan alt tarafı maç.

0|0
    0|0
  • Şerefsizler

0|0
    0|0
  • Penaltıyla alakası yok. Yine alttan girip üstten çıkıp kurtardılar maçı.

0|0
    0|0
  • hiç biyeri

0|0
    0|0
  • Güzel bacım benim, burada gelip böyle konular açma bu galatasaraylı arkadaşlar allam eder kullam eder yine üste çıkmayı başarırlar laf anlatamazsın bu kafası kıt aradaşlara onlarda biliyor aslıdna neyin ne olduğunuda hala üste çıkıyolar..

1|0
    0|2
  • hakeme kufur edesınm geldı

1|0
    0|0
  • Pozisyon 69 a benziyordu 89 a döndü

0|0
    0|0
  • bjk bu takımla gs gibi oturmuş takıma , yıldızların olduğu takıma 3 atıyorsa ben bu çocukların gözlerinden öperim. türkiyede her konuda emek yeniliyor. endüstriyel futbol bu. paranın konuştuğu sistem. ver parasını kirala yüreksiz vicdansız adamları. adam dediğime bakmayın lafın gelişi

0|0
    0|0
    • Yemin ederim futboldan soğudum!

• futbolumuz da kirlendi hayırlı uğurlu olsun. acaba sıradaki nedir?

• ben gs'liyim gs'yi fazla gözünüzde büyütüp abartıyorsunuz. ortalamanın biraz üstünde kadrosu var bir de geçen sene kısıtlı kadroyla iyi oynuyordu o kadar, bu seneki futbolu geçen senenin bayağı gerisinde yani beşiktaşın bugün kendi sahası önünde kazanması ve beraberlik alması çok büyük bi başarı değil. yani gs bjk'den aşırı üstün bi takım değil, biraz daha iyi o kadar. oyun olarakta bugün bjkden daha iyi oynadı diyebiliriz ama yaptığı savunma hataları ve penaltı maçın sonucu bjk'nin hakkıydı.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yha penaltı olmasaydı berabere bitecekti neyin derdinde bu şanslı gs liler.

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

█▓▒░ ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ ░▒▓█

▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

0|0
    0|0
    • penaltı olmasaydıı biz alacaktık maçııı gs şanslı değil paralıı ;) ama haklısın gönüllerin şampiyonu BJK <3

• Ha birde HIRSIZ 'lar simdi ARSIZ'liga baslar.. ;)

1|0
    0|0
  • Bülent Yıldırım'ın kişisel hatasıydı bence beşiktaşıda galatasaraylı da değilim ama hataydı bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...