Hakem mi taraf tuttu, yoksa gerçekten penaltı mıydı?

Hakem mi taraf tuttu yoksa gerçekten penaltı mıydı?

Elinizi vicdanınıza koyunda konuşun.

Emek Hırsızlarına Karşı ŞEREF'inle Mücadele Ettiğin İçin Teşekkürler BEŞİKTAŞIM!

Güncellemeler:
Emek Hırsızı Burak Yılmaz
Sorulduğunda görmedim diyip kaçmak yerine "Benim futbolcum Beşiktaşlı futbolcuların emeğini çalmıştır bu gece futbol konuşmak istemiyorum" diyebilseydin keşke FATİH TERİM !

0|0
536

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem taraf tuttu demek ağır olur. Ama bir Galatasaray lı olarak diyorum, penaltı değildi pozisyon. Beşiktaşlıları kutluyorum mücadelelerinden dolayı...

2|6
    0|0
    • helal olsun senin objektifliğine ++++

• DÜN AKŞAMKİ MAÇIN HAKEMİ, SÜPER KUPADA(FB-GS) ÇİZGİ HAKEMİ İDİ VE GALATASARAY LEHİNE KARAR VERDİ.

• Bence orta hakemin suçu yok yan hakemde var gibi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Türkiye'de Beşiktaş'ın rakibi ne Galatasaraydır, ne de Fenerbahçe. Beşiktaş'ın tek rakibi Türk hakemleridir.

0|0
    0|0
  • Ne kadar sorunlu insanlarsınız galatasaray 5 atamadı diye sevinmek yerine emeğimiz çalındı diyorsunuz allah aşkına sahada yatıp vakit geçirmekten başka ne yaptınız. bu maçtan açık olan birşey vardıki galatasaray kendini mağlup edememiştir.

0|2
    2|1
  • Maçı canlı izledim daha yeni eve geldim. Ses zaten yok ama ellerim hala sinirden titriyor.. Neden? Neden hep bizim hakkımız yeniyor arkadaş? Çok mu çektiniz Beşiktaş'tan çok mu ağır taş Beşiktaş?

Parayla şampiyonluk ne kadar kolay değil mi ?

Ahmet Çakar = Cüneyt Çakır,

Vahap Beyaz = Bülent Yıldırım,

Arif = Burak Yılmaz

92 > veya 2012 ne farkeder..

Yaklaşık 4 yıl önce Kazım Kanat ağabeyin bi sözü vardı.

Galatasaray gibi dostum olacağına, Fenerbahçe gibi düşmanım olsun.

Ama her zaman;

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş

Aşık oldum renklerine Beşiktaş

Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan

Canım feda olsun sana Beşiktaş !

1|0
    0|0
    • Gücüne güç katmaya geldik

Formanda tEEEERR olmaya geldik,

Beşiktaş seninle ölmeye geldik.. BEŞİKTAAAŞŞŞŞ

• Hakemlerde hata yapar abartmayın arkadaşlar tamam penaltı değil ama yok o kadarda sinirden elleri titriyormuş napıyosunuz siz ya izlerken :D

• Kişilerin yaptıklarını şahıslara mal etmek yanlış bir davranış bence. Bir Galatasaraylı olarak Burak Yılmaz'ın pozisyonu penaltı değildi. Zaten penaltıyı veren yardımcı hakemdi. Ancak kalkıp da onun yaptığını bütün Galatasaray camiasına mal etmek yanlıştır. Bu bir hakem hatasıdır tabi Burak Yılmaz'ın da orada art niyeti vardır. Şahsen ben Burak Yılmaz'ın o penaltıyı almasından utandım. Ancak buna futbolda profesyonellik gibi saçma bir kavram diye adlandırıyorlar.

Yalnız şunu da söylemeden edemeyeceğim Bjk bu futbolla devam ederse ilk 8'in içinde bitirmesi bile büyük başarı olur.

0|1
    0|0
  • attı kendini burak

1|2
    0|2
  • öyle penaltı olmaz, tüm yorumcular da söylüyo zaten. bence olayı uefa ya şikayet edip maçın tekrarını istemek lazım

1|1
    0|0
  • burak her zamanki gibi kolpa atlayıslarından birini basarıyla gerceklestirdi.. fenerliyim allahına kadar ama beşiktasın dün aksam hakkı yendii resmenn

0|1
    0|0
  • Çok tantana çıktı bu konuda. Beşiktaş iyi futbol oynasa birşey demicem. Hediyelik gollerle 3 gol. Batuhanın yerde 5 dk yatıp dışarıda 3 saniyede ayağa fırlaması, aydına taban girip faulü beşiktaşa verip üstüne aydına kart çıkarması bunlarıda konuşsanıza. Burak kendini atıp penaltı yaptırabilir. Futbol bu. Sanki çok dürüst oynanıyorda ahkam kesiyorsunuz. Hele fenerlileri anlamıyorum şikeden burnu çıkmamış dürüstlük abideleri.

0|0
    0|1
  • şimdi pozisyonu göremedim işte oldğumdan dolayı ama futbolcu bu gol atmak için her yönü değerlendirir burak ı sevdiğimden değil ama onun işi galip gelmek hakem körse onun suçu ne :))

0|1
    0|0
  • Taraf tuttu tabiki. Yine GS yine Hakem Oyunları.

1|1
    0|4
  • pozisyon penaltı değil ama gelgelimki beşiktasın muhteşem oyununa karsılık haksız bır penaltıyla berabera kalınmadı. beşiktasın 3 golude galatasaray hatası hadı hatayı gec hamıt altıntop pozısyonu penaltı. onuda geç ulan galatasaray fenerbahçe macında kendını yere atan adam ALEX degılmıydı ... Adam ıstedıgını yapar hakem görseydıde vermeseydı.

Burak yılmazın kendını yere atması emek hırsızlıgı ise 2 SEZON ÖNCE TÜRKİYE KUPASI FİNALİNDE İBB MAÇINDA ŞİKE YAPAN BEŞİKTAŞa ne demeli !

0|0
    0|0
    • Emek Hırsızlarına Karşı ŞEREF'inle Mücadele Ettiğin İçin Teşekkürler BEŞİKTAŞIM!

Ne şeref ama..

• KESİNLİKLE PENALTI DEĞİLDİ :( HAKKIMIZ YENDİ :( HEM DE KAÇ KEZ.UMUDUN GÖLÜNDE BİLE ADAMIN Bİ SAĞ ELİNE Bİ SOL ELİNDE DEĞDİ TOP.BURAK KENDİNİ ATTI.BEN ATTIĞINI EKRANDAN GÖRDÜM ADAM PENALTI ÇALDI YA :( YAZIK EMEĞİMİZEYAZIK.AMA BU SENE FEDA YILI.BEŞİKTAŞIM KÜME DE DÜŞSE FEDA OLSUN.

1|0
    0|1
  • o değilde galatasaray yerinde fener olsaydı tepkileri düşünebiliyorum

aziz başkan hakemi satın aldı

ya da

şike var

0|1
    0|0
  • Burak faullerde etkili bir oyucu. hangi hakem olsa burak yapacağı işi biliyor. Buda faul taktiğidir. küfürlere gerek yok . Hakem ilk önce emrenin vurduğu top bjk'li oyuncuya çarpmıştı onu görmedi. Allah büyükya Burak penaltıyı aldı.

Sonuç Olarak *GALATASARAY*

0|0
    0|0
  • pozisyon faul lakin ceza sahası dışındaaa .. ammada problem yaptınızz sankiii çatır çatır top oynadınızdaaa :)

0|0
    0|1
    • yavaş ol bence . cinlerimi çıkarma gene 3- 2 bizimdi

• 3. goll hakan baltaa angutunuun hediyesiydii.. önünüze bırakıverdii vuracağı topu .. ayrıca ister güle ister sırıtırım aptal saptal olan sizin kuyruk acınızdır ;)

• Ohhh çok güzelde gol attık.Ballıyız yahuuu.En büyük cimbom.

0|1
    1|2
    • BİR BEŞİKTAŞLI OLARAK "GALATASARAYDAN DOST OLACAĞINA FENERBAŞÇEDEN DÜŞMAN OLSUN".BU SÖZÜ TUTTUM.

• galatasaraylı yorumcu bıle dedı emek hırsızı burak yılmaz adi insan bu macla hıc bı macı karsılastırmayın cunku besıktas onca borca onca soruna karsı taraftarıyla dımdık ayakda kalmaya calısıyor bı darbede hakemlerden gelırse nolcak bızım halımız hıc gulmuycezmı

0|0
    0|0
  • Burak'ın olayı penaltı değil ama Batuhan'ın kendini yerlere atıp uzun süre kalkmaması neydi? Burda kendine faul bile yapılmamışken dakikalardan çalmak emek hırsızlığı olmuyor mu? İğneyi başkasına batırırken çuvaldızıda kendimize batıralım...

0|0
    0|0
    • Birde şu olaya tek taraflı bakmasanız sanki beşiktaş 8 tane gol atacaktı hakem engel oldu atsaydınızda daha fazla golde olayı buraya burakmadınız.İlk defa bir hakem hata yaptı sanki Neyse Beşiktaşın kapasitesi belli zaten ilerleyen haftalar ne olup olmayacağını gösterecektir...

• Seviyesizce yorum yapanların yorumları şahsını ilgilendirir.Ben rehavete kapılarak kimseye saygısızlık etmem arkadaşın yaptığını tasvip etmiyorum.O yorumuda benim yorumumla bağdaştırmayınız lütfen...

• penaltı değil, televizyonda yorumcular pozisyonu yorumlamak için 6 defa oynattı nasıl oluyor da görüp penaltı çalıyor maç sırasında ? ? ? ? gıcık oldum

0|1
    0|0
  • Öyle penaltımı olurr ya. attı kendini resmen . anlaşıldı bu senede hakemler sayesinde şampıyon olavak .:D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 5

• gs li we bjk li değilim tarafsız olarak bakmam gerekirse kesinlikle bjk nin hakkı yendi penaltı değil.özette izledim pozisyon ceza sahası dışında olmuş sonrasında saha içine düşmüş iki oyuncu.geçmiş olsun beşiktaş.

0|2
    0|0
  • tabi ki penalti degildi hatta yakindan uzaktan alakasi yoktu :-)

0|0
    0|0
  • Asla penaltı değildi Burak iyi oyuncuydu ama helal

0|0
    0|1
  • lan şu gs bi yaranamadı ya size. hakem ne yapsa taraf tutuyo zaten. süpersiniz.

1|2
    2|6
  • Taraf tutuldu ya da başka şeyler döndü

0|0
    0|0
Yükleniyor...