Bu sene şampiyon Beşiktaş mı?

1. Galatasaray olamaz çünkü trabzonspor'un kime kakalasam diye uğraştığı burağı aldı ve geçen yılki kadar şanslı olamazlar.

2. Fenerin de Trabzonun kupasını geri vermedikten sonra Allah onlara bir daha şampiyonluk nasip edeceğini hiç sanmıyorum.

3. Trabzon ikinci olur.

Ve o halde şampiyon beşiktaş, oleee

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Türkiye'de Beşiktaş'ın rakibi ne Galatasaraydır, ne de Fenerbahçe. Beşiktaş'ın tek rakibi Türk hakemleridir.

0|0
    1|0
  • Yine Gs ve Fb arasında geçecek şampiyonluk yarışı. Yazıyorum buraya.

0|0
    1|0
  • dur hele yahu daha 32 hafta var :) olabilir yani olmuyacak bi durum değil

GS FB BJK arasında olur, o değilde trabzon ne 3.cüsü bu sene avrupa bile yok onlara elde avuçta kalmadı bişi, sadriye şener oturusn ağlasın kupamızı verin diye ağlamaktan baska bişey yapmıyor, hem hamsi avrupaya gitsede tırttt yani daha evinde adı ilk defa duyulmus macar takımı Videoton'a diş geçiremedi, hamsiden bi cacık olmaz, anca laga luga yaparlar.

0|0
    0|0
  • Galatasaray çok iyi bir takım şampiyonluğa ulaşcak.

0|0
    1|0
  • futboldan anlamayan kızın hali şekil 1.5 a

0|0
    1|0
  • Selam. Sana sadece şunu söylüyorum. Allahını seviyorsan , daha güzel yarınlar için futbolla ilgilenme. Sana yalvarıyorum.

0|0
    0|0
  • buna nick ve soru uyumu diyoruz :)

0|0
    0|0
    • Hani olmuş armutlar ağaçtan dökülür yha siz fenerliler de o şekilsiniz hemen ağaçtan düşüyorsunuz :)

• siz beşiktaşlılar da verecek karşılık bulamayınca gidip alakasız biyerden laf sokmaya çalışıyosunuz :)

• senin kafa yapın olayım..

0|1
    0|0
  • bu sene beşiktaş şampiyon olursa ligimizin kalitesizliği ispatlanmış olur...

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • gs hakemlerle bal ile nereye kadar gidecek bakalım. avrupada tokat yiyince azcık uslanırlar

0|0
    0|0
  • hakemler düşene penaltı veriyor . şekilsiniz tff . tüpçüden hayır gelmez :D

0|0
    0|0
  • Bana bi faydası yok.Ne yapcak Beşiktaş başkanı cebime para mı koycak.O yüzden ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • şampiyon beşiktaş.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• trabzonun ikinci olcağını nerden çıkardın :D

0|1
    0|0
  • İnşallah biz oluruz :)) Biz olamazsak Beşiktaş olsun bütün çarşı grubuna selam seviyorum sizleri :))

0|0
    0|0
  • Bomba gibi gelebilirz ;) Gerçi gs hakemleri parasıyla satın almış şikenin babasısın ulan sarı gelin !

0|0
    0|2
  • Tabiki BEŞİKTAŞŞŞ <3 O maç neydi ya penaltı görmesem :@

0|0
    0|0
  • evet futbol şeriatla yönetiliyor haklısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...