Eski sevgilinizin nişanlandığını duysaydınız ne yapardınız

bir an oluyor bir arkadaşınızdan telefon geliyor naber nasılsın derken senin eski sevgilin nişanlandı diyor tepkiniz ne olur du

ve mesaj atarmıydınız telefonu olsaydı

0|0
23|9

En İyi Kız Görüşü

• üzülürsem eskitememisim demektir

0|1
    0|0
    • galiba haklsın ama nedense vijdan azabı falan duymuyorum ancak onun hep iyi olmasını istiyorum zaten ona ayrılırken benden daha iyisini bul demiştim acaba buldu mu onu merak ediyorum :)

• umarim :S

Kızlar Ne Diyor 22

• Kesinlikle hayır ona içimden mutluklar dilerim ve inşallah onda mutluluğu bulmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Herkes kendi hayatını yaşar deyip sessiz kalırdım.Yapacak hiç birşey yok:) Eskilerle uğraşmak neden.İleri bakalım hep daima ileri...

0|0
    0|0
  • good luck chuck diye bi film var oradaki charlie gibiyim. kimle sevgili olsam ayrıldıktan iki gün sonra evleniyorlar :S 4 tanesi evlendi hiçbi şey yapmadım

1|0
    0|0
  • Tek kelime "banane"

0|0
    0|0
  • benimki evlendi çocuğu bile oldu nan

ama banane yani

0|0
    0|0
    • benimkinin de çocuğu olmuş a... k... şerefsizinin. bi de bana oğlumuzun adını deniz koyalım diyodu. şimdi oğlunun adını deniz koymuş. kızmamın sebebi ona olan sevgim, ayrılığımız falan değil. onun şerefsizliği

• Hayır atmazdım sonucta o nisanlı tek taraflı düsünmemek gerek onun nisanlısınıda düsünmek gerek. Hayırlısı olsun derdim.

0|0
    0|0
  • evlendiğini duydum hemde başkası aracılığıyla değil direk kendi söyledi ilk önce sanki canım yandı gibi hissettim üzüldüm ama biz die bir şey olmadığı için bitmişti biten bir şey içinde üzülmeye değmez mutluluklar diledim sadece

0|0
    0|0
  • (evet lezz'im) ben sevdgm kadinin dugunune bile gitdim sonrasi iyi haberdi oda bana asikmis evli olsada benle cikti tamam hata belki ama o an positifti benim iicn, sonuc dugun gunu kafayi usutecektim o adami oldurmeyi kafaya koymustum evini falanda ogrenmistim zaten ki benle cikti o sonra, ama gecmiste kalan birinin dugunu veya nisani icin uzulmem dogrusu...

0|0
    0|0
  • ne mesaj atıcam yahu, içimden mutluluk dilerim hayatımı yaşamaya devam ederim. geçmişle yaşamayı sevmem

0|0
    0|0
  • bilmem bir şey düşünmezdim iyi biri bile olsa beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz.atbii içimde eskimedyse.

0|0
    0|0
  • düğün ne zamanmış sorsana:(

0|0
    0|0
  • Atmazdım.

0|0
    0|0
  • Boş ver,geçmişe mazi derler bunu bilmiyor musun?

0|0
    0|0
    • eh birazcık da olsa biliyom :)

• yok aslında sorun değil de arkadaşıma demiş arayıp bir tebrik etmeliydi demiş de acaba biz mi abest olduk diye düşündüm :):)

• O kendi görgüsüzlüğü bence,bazı şeylerin ayrımını daha yapamamış.

• eskimiş gitmiş hiçbişi yapmazdım

0|0
    0|0
  • Biraz burkulur ama hayırlı olsun adına derdim.

0|0
    0|0
  • sende yani öyle bir soru sordun ki :))

0|0
    0|0
  • omurluk olsun derim :)

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun mesajı şart :p

0|0
    0|0
  • adı üstünde "eski" hiç ilgim olmazi allah mesut etsin

0|0
    0|0
  • ha iyi olmuş umarım ona aşıktır zorunluluktan nişanlanmamıştır diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • arayıp tebrik ederdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim 2 yıl çıktığım ve ondan sonra kimseyle çıkmadığım sevgilim nişanlandığını duyunca çok üzüldüm ama sonuçta nişanlısının bir suçu yok hayırlısını dilemekten başka birşeyde yok hayata devam edecez :)

0|0
    0|0
  • eğer çok sevmişsem ve hala ben de bir izi veya izleri var ise üzülürüm , ama nişanlandığı için elimden bir şey gelmeyeceğinden kendimi gerçekten onu sevmediğime istemediğime inandırmaya çalışır unuturum. Muhakkak beraberken ben senin olcam seni istiyorum demiştir ancak başkasınla nişanlanması sevgisinin gerçek olmadığını gösterir.

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun banane. adı üstünde eski geçmiş...

0|0
    0|0
  • daha okadar büyümedim :D sallamam geçmiş geçmişte kaldı allah mutluluk versin herkes evlenecek birileriyle.

0|0
    0|0
  • kolaygelsin derim

0|0
    0|0
  • cocuga yazık derım:D

0|0
    0|0
  • Tatlısını yemeye giderdim

0|0
    0|0
  • umurumda olmaz