Hey erkekler çok seviyorsunuz geçmişte yaşadıklarını öğrendiniz?

kız arkadaşınızı çok zor elde ettiniz ve çook sevıyorsunuz fakat geçmişte yaşadıklarını öğrendınız.tfakat ileri derece değil. ne yapardınız ayrılırmıydınız yoksa bıraz konusup hal mı ederdınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• geçmişte yaşadıklarından kasıt ne bana uymayacak bişey yaşadıysa uzatmam kimsenin vaktini çalmam.

0|0
    0|0
    • çok ileri boyutlar değill

• çok şükür verdi rabbim o konuda bi sıkıntı yok. ben fikrimi söyledim sadece tabiki herkesin bir geçmişi vardır ve bunun uygunluguna biz değil senin hayatındaki kişi karar verir.

• teşekkür...

Erkekler Ne Diyor 6

• BAYANLAR BİZDEN NASIL GÜZELBİ GELECEK İSTİYORSA BİZDE ONLARDAN GÜZELBİ GECMİŞ İSTERİZ... DİREK AYRILIRIM DEMEM AMA İLİŞKİMİ BAŞTAN GÖZDEN GECİRİRİM DURUM VAHIMSE AYRILIRIM

0|0
    0|0
  • bence geçmişi fazla kurcalamaya gerek yok

0|0
    0|0
  • haledecek ne kalmışki elin oğlu haletmiş neyi ile konuşucam yol yakınken temiz birini bulurdum.

0|0
    0|0
  • Ben neyi halledecem.Onun konuşup halletmesi gerekmez mi?Beni daha fazla aydınlatması bu konuda.

0|0
    0|0
  • hemen ayrıl ayrıl derım kendıme

0|0
    0|0
  • Ben çok kolay elde ettim.Çok kolay da bırakacağım.Başkasını bulacağım onu da bırakıp başkasını ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu soran bi erkekle olmicaksın zaten.görüş açısını belli etmiş olur.böyle düşünen bu mantaliteye sahip biri.seni ergenlik çağına göre yargılayan birinden vallahi hiç bir şey beklenmez. ben 1 kişiyle çıktım ama sevgilim olursa eğer bir gün gerçi hiç kimseyle olmayı hiç istemiyorum direkt evlilik olsun ilerde diyorum ama oldu diyelim öyle bir şey ben ona kaç sevgilimin olduğunu bile söylemicem. 1 tane olsa bile söylemicem.o soruyu soran bi erkeklede ciddi düşünmem bırakırım zaten bi şekilde.insan kendini illa bi şekilde belli eder sonuçta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...