Askere giden sevgilimin davranışları

erkekler özellkle yardmci oln biraz uzun olucak ama..

sevgilmle ayrı şehrlerdeyz on aylık bi ilişkimz war günün çoğu zmnlarında mesajlaşırdık en azndan knşmasak bile ne yaptığımz hakknda fikrimz olurdu. yarın askere gidick teselam oluyor. son bi haftadr değsti gezio tozuyo içiyo artk günde en fazla yarm saat knusr oldk bu bana koymaya başladı burda bi sevgilisi olduğunu unutmamalı. sürekli başkalaryla vakt geçrp benimle knşmaması üzklaşması bna koydu. allttan almaktn sıkıldm. dün yemeği wardı bütn herkes ynnda ddm bi sen eksiksin dedi. akşama dgru knstk snra bi daha knşmadık akşam teyzesi aradı knvoya ckmslar bz hala knşmadk ne ypmam hakknda bna bir fikir werin

özellkle erkekler ne düşünüo

Güncellemeler:
yarn askere gıdıck son bı haftadr uzaklastı benden sureklı gezıyo ıcıo. alttn alıorm ama bnde sevgılısym benimle ılgılenmesını bklıorm halada alttan alıorm şu an ne yptıgını bıle blmıorm ama yarn sabah gıdıo bz haala knsmus dglz ..

abarttıgını dusunuyorm cnku doguya da gtmıyo erzıncanda acemılıgı ama herkesı aılemı senı arkamda bırakıyorm dıyoo..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen ona mesaj sureklı yanındayım ben fılan de. onun kafası karısık. gıttıgı acemı bırlıgıne gore degısır senı arayıp arayamaması. bazı yerler cok sıkı egıtım var wc ye bıle gıdemez ınsan. usta bırlıgıne gıdınce gece gunduz hep senı arayacak garantı verıyorum sana. bu arada aksamları bırlıgının telefonunu arayıp onu cagırtırsan bu hosuna gıder. sımdılık bu kadar

0|0
    0|0
    • onun her zmn ynnda olacagımı bılıyo erzncana gıdıo acemılıge. okulmn zmnları bıze engel olr dıe dusunuorm o uygn olcak arıcak bn derste olucam acamıcam gıbı

• allah alah :D ogrenmemek ayp :D konscak ınsan arıom artk sanrm :D yalnzlıga alsmam lazm .çd

• öff. bak hacı askerlık gercekten guzeldır keske yenıden gıtsem oradakı sert komutanlar var ya. onların hepsının içinde bi cem yılmaz var. umarım senınkı bıraz akıllıdır.zevk alır yanı

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence fazla sıkma ama sıkmadan kastım desteğini de eksik etme ve anlayışlı ol bu dönemlerde kafasını dinlemek isteyecektir üzerine fazla gitme...

0|0
    0|0
    • emınım askerde dusuncek zmnı cok olucak..

• Düşünecek tabi çok çok çok zamanı olacak ama dediğim gibi onu yanlız bırakma sıkmada kendim yaşadım bu durumu ondan biliyorum ama her insan aynı olmayabilir...

• aynen öyle ona nasıl davrancagımı bılemıyorm o kadar cok dusunen takan bırı kı evet desem olmuo hyr desem olmuyo napcamı bılemıyorm askerlıkte ne olcak bakalım

• teşekkür ederim seninki şimdiye askerlik psikolojisine girmiş bence fazlada üstüne gitme seni şimdi fazla aramaz gözleri ama askere bi gitsin bu seferde köpek gibi arar seni ok sıkıntı yapma en iyi cevap adayı olarak teşekkür ederim şimdiden;)

0|0
    0|0
  • askerde yanlız kalınca arar merak etme

0|0
    0|0
    • benim okulm dersanem oldugu ıcın arayabılcegını pek sanmıorm o uygn olsa bn olmcm bn olsam o olmck. bn onun yalnız kalnca mı aklına gelcem sadece

• su an o kdr kızgınm kı ama sesımı cıkaramıyorm ıste. atsn oh olsun benim o kdr arayp acamadıgıma saysın :d :(

• soru çok uzundu okuyamadı kusura kalma özetleyip güncellersen sevinirim.

0|0
    0|0
  • sız yakında ayrılırsınız demek kı o zaman

0|0
    0|0
  • Ona ne olursa olsun iyi davran

0|0
    0|0
    • alttan almak bı yere kdr bnde ınsanım

Kızlar Ne Diyor 1

• gizli kullanici bana ulas cok onemli. sevgilinin askere gidecege yerle ilgili.birsey soylemem lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...