Hangi oyunda ne hileler yapardınız mesela?

Çocukken yada hala oynuyorsanız oyunda ne tür hileler yaparsınız? Ve yakalandığınız oluyor mu? Yakalandığınızda kızarıyor musunuz :) ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• şimdilerde pek oynayamasakta okey oynardık,

küçüktüm ozamanlar,ve aile içinde oynuyoruz,taş çaldım ve ,üzerimde de şort vardı bacağıma doğuru paçasından ittim ,amaç açarken fazla taş rezilliği olmasın diye,lakin taşı orada unuttum.. taşlar yeni oyun için diizilince malüm eksik.. suratıma bakıp anlamak yeterliydi yerin dibine girdim di :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Okey oynarken taş çalardım hala çalıyorum ve çalmaya devam edeceğim..Ve deee beni yakalayan olmadı :)

Çocukken yapmazdm ya mızıkçı damgasını yeme korkusu vardı.

0|0
    0|0
  • Monopolyde para çalardım.

Okeyde taş aktarımı yapmışlığım var.

Sek sek oynarken mahallenin büyüğü olmamdan yararlanıp hile yapmışlığımda var.

İp atlarken ayağım takılınca bu denemeydi yeniden diye uyuzluk yapmışlığım var.

Abimle futbol oynarken o oyunu durdurup mutfağa gittiğinde oyunu başlatıp kalesine gol atmışlığım var.

Başka aklıma gelmedi ama her çocuk hilenin muazzam tadını tatmıştır :))

0|0
    0|0
  • the sims te para hiles yapıyodum çocukken:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Runes of magic oynuyorum. Kendisi mmorpg bir oyundur. Hile olarak ROMeo's multihack kullanıyorum. BEn ona kısaca Redbull diyorum. Yani bir tür uçma programı. Oyundaki charımı uçuruyor. Zindanlar, savaşlar vs...

0|0
    0|0
  • batakta koz çalarım daha yakalanmadım(masadakilerin uyanıklık düzeyine göre)

okeyde de taş çalarım haliyle onda da yakalanmadım:D(çift okey vuracaksam)

0|0
    0|0
  • mount blade ctrl h yaparım bazen. healt basıyor :D

0|1
    0|0
  • Satranç oynarken caktırmadan yerlerini değiştirirdim genelde anlamazlardı.

0|0
    0|1
  • Ben hile hemen hemen hiç yapmıyorum ama Cs oynarken vallı olanlara uyuz oluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...