Neden erkek aldattı mı kadın affedebiliyorda, kadın aldattı mı erkek affedemiyor?

Genelde bir erkek aldattı mı, bir şekilde kadın yuvasını kurtarmak veya sevdiğini kaybetmemek için affedebiliyor ama bir bayan eğer erkeğini aldattıysa , erkek kolay kolay affedemiyor hatta bunu namus meselesine dahi dönüştürebiliyor.

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Erkek heğemonyasında ki bir ülkede yaşıyoruz. Erkeklerin yaptığı çapkınlık olarak adlandırılıyor. Çocuklarımızı büyütürken de aynı hatayı yapmıyormuyuz. Buluğ çağındaki erkek çocuklarımıza, kız arkadaşı olunca aferin derken, kız çocuklarımız saklı, gizli yapmak zorunda değilmidir? Ayrıca kadınların ekonomik özgürlüklerinin olmaması, aile baskısı malesef evliliği sürdürmelerini zorunlu kılıyor.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Öncelikle güzel bir soru :) Kadınlar erkeklerden cok fedakarlar ve düsünceliler. Kadınlar sabretmesi gereken bir sebepleri varsa cocuk gibi fedakar olup affederler. Erkeklerler ise korkuyorlar bir daha olur mu bu, etraf bilenler ne söyler benim adamlığıma diye kısacası kendini düsünürler.

0|0
    0|0
  • Çok baskı altnda ve özgüvensz kadın yetiştiriliyorda ondan ! Acıyrm affedenlere yne kendilerni sefil edyolar insanın kendsne saygısı mı kalır bidaha mutlu mu olcaklarnı sanıyolar üff ne saçma ya genellemede yapmamak lazm her kadn affetmez bak sinirlendm :@

0|0
    0|0
  • bu soru kadınları katil etmeye teşfik ediyor ..yorum yok :D

0|0
    0|0
  • Neymiş erkektir yaparmış öyle mi madem öyle kadınlarında hakkı bu erkekler zevklerini tatmin ettirebiliyorlarsa kadınlarda yapmalı.. çok geri bir zihniyet bu o kadar sadıklarsa aldatmasınlar iş bitsin

0|0
    0|0
  • her ikisi de affedilmemeli. yanlış birşey bence. ki zaten insan sevdiğini aldatır mı :)

1|0
    0|0
  • erkek maldır kadının yokluğunda üzüntüden ölürde yinede affetmez kadın dayanamaz kendi mutlu olmak için her şeyi affeder yanındaki adamla devam eder

0|0
    0|0
  • Bu ülkede adam yapınca elinin kiri kadın yapınca namusuz olarak görülüyor.ama tabiki ikisi içinde kötü ve yapılmaması gereken bir şey.

0|0
    0|0
  • kişilik meselesi.. ben asla affetmem.

0|0
    0|0
  • tam tersi oluyor aslında :D erkek affediyor kadın affedemiyor affetse bile untmaz kadınlar

0|0
    0|0
  • Kadının namusu erkegin elini kiriymis ya göya ondandır bu sacmalık

0|0
    0|0
  • Sevgilime "seni aldatsam napardn beni öldürürmüydün?" diye sordum işim olmaz dedi bacağını 4-5 yerinden kırar sakat bırakırdım dedi beni asla unutamazdın dedi :s

0|0
    0|0
  • kadın karşı tarafı anlamaya çalışır ve düşünür her şeyi kendine de hatalar çıkarır ve böytleleikle affedebilir erkk ise o an bitirir karşı tarafa bakmaz gruru için silip atar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu tamamen kadınların aptallığı (lütfen bayanlar kusura bakmasın). Cinsiyeti ne olursa olsun; aldatan affedilmemeli.

1|1
    0|0
  • ccünkü bi kadın erkeginin son askı olmak ister ama bi erkek kadınının ilk ve son askı olmak ister hepsu bukadar..

0|0
    0|0
  • bunu bilmiyosan niye yaşıyosun erkek doğum yapmaz kadınlar doğum yapar karının seni aldatığı dönemlerde karının hamile olduğunu öğrendin ne yaparsın çocuk kimden olursa olsun önemli deyilmi dersin.

0|0
    0|0
  • affeden kız mal tek açıklaması bu:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...