Sevdiğiniz insandan yaptığı hatanın acısını nasıl çıkarırsınız?

Sevdiğiniz insan 2 aya yakındır görüşememişsiniz o da moreli bozuluyo görüşemedğine bir hafta iş için farklı bir ile gitmiş ve telefonu evde unuttu filan yok hatta son dakka yola çıkarken evde bıraktığına dayır mj atmış size oraya varınca arırım demiş ve aramamış bunun acısını nasıl çıkarırsınız yada bu karşılık naparsınız

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bi şey yapmıyacaksın aynısını bi bayan bana yaptı söz verip aramadı belliki senden uzaklaştırmak istiyo kendini yalan ile başından savmak istiyo hiç bi şey yapma kesinlikle geri dönme kesinlikle tut kendini veya ayrıl derim böyle durumlar ilişkiyi çok zedeler hemde çokkk yaptığının adamlık olmadığını söyle ona o seni ararsa cevap verme bu şekilde de cezalandırabilirsin onu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece susarım çeker giderim hatasını anlayınca gelecektir hiç mrk etme..!

1|0
    0|0
  • Neden hata yaptıysa acısını çıkarmaya çalışıyorsun

Git konuş adam akıllı sen bunu bunu yaptın yaptıgın yanlış de yoksa iyiken kötü olursun demedi deme

0|0
    0|0
  • Acı çıkarmak neymiş ya sen sevdigine eminmisin ?

0|0
    0|0
    • evet emınım yalanlarını cok yakalım ıcın artık onda bır ders vermek ıstıyorum cunku benım yalanım dolanım yok onunsa oldu 1 kere 2 deyıl nasıl bır duygu oldugunu anlasın ıstıyorum ıstemıyorda adam gıbı ayrılır ben bıttırdımde dolanmas cevremde ozaman

• İşin içine yalan girmiş,ders felan almaz o bence

• bu yalana inanacak kadar saf olan insan oturup ağlamalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acısı er ya da geç bir şekilde çıkar zaten sen kasma..

1|0
    0|0
Yükleniyor...