Onu aldatır mıydınız ya da bırakır mıydınız ?

Erkekler sorum size ?

ilk defa birine aşık oldunuz onunla evlenmek istediniz birlikte oldunuz ve karşınızda ki de öyle biri hatta çok sabırlı sizi sıkmayan durmadan aramanızı söylemeyen kendinize vakit ayırmanıza izin veren biri bu kadar çok güzel sevgi dolu şeye rağmen onu aldatır mıydınız ya da bırakır mıydınız ?

Güncellemeler:
aslnda çok kıskancımdır ama arkadaşlarına karşı değil bunun dışında pek tartışmamaya çalışırım tabi tartışmalarımız da olur ama neredeyse mükemmel olduk hem kendimize hem de birbirimize zaman ayırıp birbirimizi daha çok özlüyoruz bu da beni korkutuyr bazen iyi olmak yerine niye aramıyorz az konuşuyorz mesaj at durmadan mı demeliyim bilemiyorm

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdığından iyisi zor bulunur. O yüzden ölene dek bırakmam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• fazla boş bırakmasınya bu seferde benı sevmıyomu diye düşünürüm ama bu şekildeki kız ideal kızdır dedım gibi fazlada boş bırakmıycak :)

0|0
    0|0
  • bu kadar iyi birini bu devirde bulmuşun daha da onu aldatır mıyım acaba diye aklına bir düşünce geliyor bence sen kafanı biraz dinle ondan sonra böyle bir düşüncenin ne kadar kötü olduğunu kendin de göreceksin..

0|0
    0|0
  • normalde evlenilir adama denk gelirse :)

0|0
    0|0
  • Adam olan aldatmaz ya

0|0
    0|0
  • Sen erkeğe taviz verirsen herşeyi yapar. Dizginleri sıkı tutacaksın.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır. Ben şerefsiz değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• asıl böyleleri aldatılıyo. şekil A da görüldüğü üzere ben.

0|0
    0|0
    • aldatıldn mı

• bizim öyle uzak kalma durumu yok

• bizde uzak kalmamıştık aslında çok fazla. 1 ay sadece. beni 1 ay beklemeyen insan askere gidince onu beklememi istiyo 15 ay.yuh ya karaktersiz pislik. durum ne olursa olsun bunu yapmak karaktersizliktir.kişilik bozukluluğudur. egosal sorundur

Yükleniyor...