Haftalık ilişki değerlendirmesi yapın bakalım

yarın yeni bir haftanın başlangıcı bu haftayıda bitirdikkk. evettt bu hafta aşk hayatınız nasıldı sizce ? sevgilinizle aranız nasıldı neler yaptınız değrlendirin bakalım iyi mi kötü mü ?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• cumartesi günü bi rüya gördüm bi kız vardı o kadar gerçekdiki sex değil sadce bi öpüşmaydi ama dedim ya çok gerçekçiydi sıçaklığı bile hisetim devamı vardıda gerek yok. Ondan sonra kalkdım konak meydanına luna parak gitim izmirde yaşıyom ne dense içimden bi ses oraya gitmemi istedi ama ne arkadaş oramı var nede savgili mal gipi oratada gezdim sadece etrafımda ele ele tutşan benden küçük büyük sevgililer vardı buda benim haftam gerçekden sevebilçeğem biri olsa onuı gerçekden severdim yeterki 1 adım gelsin ben ona koşarak dünya rekorunu kırmasam namertim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevgilim yok, olsaydı çok güzel vakit geçirir, bir sürü aktiviteye katılır, eğlencenin dibine vururduk :))

0|0
    0|0
  • antalya gibi şehirde koca evde yanlızım bütlere çalışıyorum...düşün artık...yok mu laaağyn bi arkadaş :D

0|0
    0|0
  • berbat, akranım kızlar hemen ciddilik bekliyor hayat sana ciddi gelmedimi birden benden bekliyorsun deyince vurun kahpeyi modu.

artık kendimi radikal kararla okuluma işime veriyorum :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok. Bu hafta yine her zaman olduğu gibi taliplerime yeşil ışık yaktım. Samimiyet kurdum. Sonra yine araya mesafe kattım. Kızlar abondone oldu. Galiba zevk alıyorum bunu yapmaktan.

0|0
    0|0
  • sevgilim yok :(

0|0
    0|0
  • iyi kas yaptık bu hafta

0|1
    0|0
  • boktan. yalnızlıkla geçti.

0|1
    0|0
    • yalnızlık ömrüm boyunca tanımadğım bir yabancıydı.

onunla şimdilerde beraber uyanıyoruz..her yeni güne iki yalnız şarkılar yazıyoruz

• Hayatımda hangi hatun olursa olsun geriye kalanın hep adı aynı. Elizabeth:)

0|0
    0|0
  • Bence haftalık değil yıllık yapmalısın :D

0|0
    0|0
  • forever alone

0|0
    0|0
  • Yarın çocuk icin calısmalara baslıyacağız

0|0
    0|0
  • Sessiz.

0|0
    0|0
  • Forever Alone Gezdik Bu hafta da.Sağlık olsun.

0|0
    0|0
  • sevgilimle parise gittik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu hafta aşk hayatım yoktu.

0|0
    0|0
  • rüyalarda buluştuk:D

0|0
    0|0
  • Aşk yok.

0|0
    0|0
  • ozel hayatimla gundeme gelmek istemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...