Eşimle mutlu bir evliliğimiz vardı ancak bayramın 3. günü kapıcının kızı ile dudak dudağa gördüm

bu ayrılık sebebi mi olmalı yoksa bir şans dahamı vermeliyim

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızın geçmiş bayramını kutlamıştır telaş yok:((

0|0
    0|0
  • biriyle öpüşmüş olması ayrılmanı mı gerektirir bunlar çok sıradan şeyler ve evlilikte flörte bezemez en ufak şeyde haydi herkez yoluna der gibi madem evlenmeseydin ozaman

0|0
    2|0
  • yuva öyle kolay yıkılmaz. çapkınlık yapmış işte. ama hemen affetme. çektir biraz. sonra bir şans daha ver

0|0
    0|0
  • Bence vermemelisin yol ver gitsin 1 yapan tekrar yapar affettiçe üstüne çıkar gerçi herkesin kişisel görüşü..

0|0
    0|0
  • önce karşına al konuş bakalım ne anlatacak...sonrada şans isteyene ve hakkedene verilir diye bakarsın olaya...

0|0
    0|0
  • sen ne yaptın görünce?

0|0
    0|0
  • kapıcının kızı mı:S yuh be. sen de iyi sabırlıymışsın.

0|0
    0|0
  • bir şans derken, kapıcının kızı ile eşinize mi? yarım kalmış ya o bakımdan...

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin. Once a cheater always a cheater demis iliski uzmani ecnebiler

0|0
    0|0
  • Bakkalın çırağı eve ekmek getirdiğinde içeriye sok, bir güzel tecavüz et ödeşmiş olursunuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kapıcıların öyle bir hizmetleri olduğunu sanmıyorum , otur konuş neden öpmüş , yanlışlıkla olacak değil ya .Sonra beynini deler kanını emersin .Önce açıklamasını dinle .

0|0
    0|0
  • Tabiki ayrılık sebebi

0|0
    0|0
  • Boşanma sebebi bu olayı hep aklının bir köşesinde kalacak onsuz yapabileceğine inanıyorsan ayrıl hayırsa devam etmek için oradan taşınmanda gerek

0|0
    0|0
  • ekonomik özgürlüğün varsa hiç düşünme bas tekmeyi gitsin kapıcı dairesine yerleşsin yoksa bidaha düşün ... ha bu arada git kızın ailesinede söle hatta söleme ispatla kızları akıllansn evli erkeklerle muhattap olmasın bida..

0|0
    0|0
  • Bide anket yapsaydin... Tövbe. Kocanla iliskini tek sen bilirsin...Kalbin ne diyor karar veremedim diyorsan ya ailene Söle yada bi arkadaşımla konus. En doğrusu aslinda düşüncelerini Esine söle. Burada sorulacak sey değil eğer gerçek ise

0|0
    0|0
  • Ayrılmalısın

0|0
    0|0
  • Boşan,ikinci şansı verirsen bir daha yapar.

0|0
    0|0
  • ben olsam direk ayrılırdım

0|0
    0|0
  • Boşanma sebebi.

0|0
    0|0
  • ferihadan sonra kapici kizlarina talep artti tabi. Bence bosanma sebebi.

7|1
    0|0
Yükleniyor...