Galatasaray beşiktaş derbisi için fanatik bjkli üyelerle iddaa giriyorum var mı?

kaybeden karşı tarafın amblemini profil resmi yapacak 3 gün :)) sitedeki ne kadar bjkli varsa gelsin :))))

Güncellemeler:
idda teklifimiz cut. :)))) kimsenin ilgisini çekmediği için bu sorunun kaldırılmasını talep ediyorum

0|0
312

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Besiktas alacak da niye tum Besiktaslilar seninle iddiaya girsin? Kaybedersek hepimi, foto degitircez ama kazanirsak sadece sen. Bir kisinin girmesi yeterli olur o yuzden. Ayni ilde olsaydik forma giydirip tum gun o sekilde gezerdik yani bu daha agir iddia bence

1|1
    0|0
    • aman canım ne olacak hepsi 3 gün o zaman kimse beşiktaşa güvenmiyor demektir

• basit ama eğlenceli bana göre o dediğin forma giydirme işi bana uymaz teşekkürler yine de

• Yapsak cok eglenceli olurdu ama karar tabii ki senin. Dedigim gibi tanidigim biri olsan degerdi fotograf degistirmeye-degistirtmeye. İyi birisin ama belli, umarim senin kafadan birini bulup girersin iddiaya

• İşim olmaz öyle şeylerle.

1|0
    0|0
  • Gerek yok bence suslu bole iddaalara :)

0|0
    0|0
  • tek basina bütün bjk lilieri nasi alacaksin :) cok mantiksiz olmus.

0|1
    0|0
    • varım diyenleri sözünü tutmaya davet edeceğiz etiketleyip

• sadece bjk cagirman mantiksiz. Bütün bjk taraftarlari profil degiscek. yenilirse sadece sen degiscen. gs ve bjk taraftarlari buraya toplasan daha güzel olurdu :)

• o zaman zorlama yok keyfi bilir herkesin

• Ben Fenerliyim ama varımı yoğumu koyacam Beşiktaş'a kesinlikle 1 oran düşmeden oynayın

0|1
    0|0
    • inşallah Beşiktaş seni yatırır pişman olacaksın fazla güvenme kar yağar

• Hakem saray soytarılarına bir güzellik yapmazsa bu sezonki gelenek bozulmaz ve Galatasaray yine 4 yer, maçta 4 Ocak'ta zaten kesin 4 yiyorsunuz kaçarı yok:)

• asıl bu şaibeli hakemin taça çıkan pozisyonu devam ettridiğini biliyorsunuz soytarı demek için öncelikle karşı tarafın soytarı olmaması lazımdır

• bjk her türlü geçer..

2|0
    0|0
  • profil resmi yapınca 3 gün siteye girmezsin kimse görmez. en iyisi forma giyip resim atın.

0|0
    0|0
  • 3 ihtimalli maç diyecem ama 2 ihtimalli maç bence bjk alır ya da berabere biter gibi geliyor amaaa bjk Yener hertürlü bu sene güzel oynuyorlar 😊😊

0|0
    0|0
    • nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz ki

• Beşiktaş şampiyon olursa şaşırmam ama sezon sonuna dökülüyorlar yanlış mıyım

• Tabiki onlarinda öyle bir sıkıntısı var şu an zaten bjk Avrupada ken fb gs bunu değerlendirmesi lazım yoksa zor olur bjk dokulse bile sezon sonuna doğru gs fb de aynı duruma dusebiliyor bazen bekleyip görecez ama dedim gibi bjk götürür ligi gibi geliyor bana ☺

• Beşiktaşımızın amblemini şimdiden indir o zaman canım hazırda bulunsun ;) ^_^

0|1
    0|0
  • varım kartalım çakar

0|0
    0|0
  • Çaktırma alırız :)

0|0
    0|0
  • var ulenn neyineee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaybetmicez kii besiktas'im alacak :)

1|3
    0|0
    • hayır Galatasaray'ım alacak :)

• Hayır kardeşlik dostluk kazanacak ;) zaten..

Sevinmek için sevmedik biz seni
      Sen yenilmişsin umrumda değil ki
      Şereftir bu yolda senle yürümek
      Hep kol kola, bir gün değil, her gün Beşiktaş !

Bir sevda düşün ki senin uğruna
      Yağmurda çamurda arma aşkına
      Siyahla beyazla şu hayatımda
      Bir derdim var bin dermana değişmem asla…

Hep kol kola, bir gün değil, her gün Beşiktaş !

• çok mantıksız olmuş gs kaybetse hepsinin formasını mı giyecen

0|1
    0|0
    • tamam kötü bir iddia kabul herkes üstüme geliyor daha önce bu sitede yapmıştık çok eğlendik şimdikiler acayip hiç anlaşamıyoruz ado hiç

• yok tanıdımda ben senin için demiyorum zaten herkezin 2 hesabı var mesela 9 levelli bir başka hesap açıp spor sorularında fakeli sorular açıyor öyle yani canım :)

• aynen çok var öyle

Yükleniyor...