Yarın yeni kız arkadaşıma çıkma teklif edeceğim bana şans diler misiniz?

Eski nişanlım çirkinim diye nişanı attı biliyorsunuz.. Sizin önerileriniz, tesellileriniz ve dostça yaklaşımınız bu travmayı daha erken atlatmamı sağladı. Öncellikle hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun

Şu anda ise yeni bir kız arkadaşım var kendisi ellerimdem tutup benden hoşlandığını söyledi ardından dudağımdan öptü. Yarın ona çıkma teklif etmeyi düşünüyorum.

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• bütün pozitif enerjimi sana yolluyorum underclock

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Merhabaa yeni ilişkine çok sevindim! Çıkma teklifi denen olay 15 yaş altı için değil mi? Verebileceğim tavsiye ona olabildiğince yakın ol ve zamanını onunla geçirmeye çalış. Zaten seni öpmüş, ilişkinin kontrolünü kendi eline almış. Buna izin ver ve sadece akışına bırak. İçinden geleni söylee ona sevinsin, yani ne bileyim ya ağzından iltifat aşk dolu cümleleri eksik etme hayatın tadı buraada. mutluluklar diliyorum..

1|0
    0|0
  • gazan mübarek olsun :)

sırtına vurmak isterdim :)

link

2|0
    0|0
  • Şansın açık olsun

0|0
    0|0
  • Kız biraz erkenci cıkmıs ama dikkat et. Mutlu olucagına inanıyorsan mutluluklar hayırlısı derim :) Cicek almayıı unutmaaaa hee.

0|0
    0|0
  • Kız dudaktan öpmüş sen hala tekliften bahsediyorsun.

2|1
    0|0
  • sans seninle olsun daima mutlu olun insallah : )

0|0
    0|0
  • Koton'dan bi bluz al hediye, ha giderken bir de tadelle, maksat agziniz tatlansin!

fingers crossed !

0|1
    1|0
  • yaa bence çıkma teklifi diye bişey yapma o ne ki çok sacma güzel zaman gecir bi hediye al ve seni daha yakından tanımak istiyorum gibi bişey söyle

0|0
    0|0
  • şansın bol olsun.

0|0
    0|0
  • Kız hızlıymış yalnız.

0|0
    0|0
  • bolşans ;)

0|0
    0|0
  • içindeki şeytan hiç boş da bırakmıyor seni.yarattığına acımaya mı başlamış nedir:(

0|0
    0|0
  • bonne chance:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bol şans abi.bizede nasip olur inşallah :D

0|0
    0|0
  • r.i.p

0|0
    0|0
  • Şansın bol olsun. Zaten sevgili olmuşsunuz. Bence teklife gerek yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...