Sevgilinizin dış görünüşünün nasıl olmasını isterdiniz?

Erkekler cevaplasın (50 cevap olsun ya )

sevgilinizin dış görünüşünün nasıl olmasını isterdiniz yada şuanki sevgilinizin görüntüsü naısıl can sıkıntısından soruyorum aklıma başka bişey gelmedi :D

0|0
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• dış görüntüsü o kadar önemli değil ama dikkat etmesi gereken şeyler var : kendine dikkat etmeli, temiz olmalı, mümkün olduğu kadar az makyaj yapmalı, kendine yakışanı giymeli

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 36

• Beline kadar uzun saçlar, ince bir bel, uzun bacaklar, çapkın bir gülüş.

Cevap vermeyen erkek kalmasın, 50'ye tamamlıyoruz akıllı olun.

2|0
    0|0
  • link

link

link

3ünün karışımı can sıkıntısından cevaplıyorum :)

1|0
    0|0
  • bir kere de sevgilinizin kişiliğinin nasıl olmasını isterdiniz diye sorsanız..eğer gerçekten sevmeklealakası ile sevgili kelimesi..manavdan karpuz olmuyor ki seçelim dışına göre..olur da beni çok etkiler ne bileyim dişi dökük,tek gözü kör olur..dışı değil huyu iyi olsun..50-60 yaşına geldiğinde dışı eskisi diye sevgilimizi değiştiririz bu soruların mantığı ile hareket etsek..kırk kez benzer sorular..

0|0
    0|0
  • biz tipi bozuktan değil sütü bozuktan korkuorz canım :)

3|0
    0|0
  • 1.60 boylarında, 49 kilo, buğday tenli, kahverengi ışıl ışıl gözlü, sıkı yuvarlak kalçalı, güzel bacaklı, ince belli, dolgun göğüslü. idealimdeki kız da zaten yaklaşık buna uygun, şanslıyım yani :)

1|0
    0|0
  • japon olsun bana japon ezgılerı tasısın baska bır sey ıstemıyorum :(

0|0
    0|0
  • zaten ben seçtiğim için istediğim gibi oluyorlar :) detaya inersek esmer çikolata tenli ince belli miyop tipli cazibe merkezi olsn yeter :)

0|0
    0|0
  • saçları uzun tatlı yüzlü boyu bna yakın .kısa sevmem. vucudu dolgun olsn.insn olsn .kızlıgını bilsn namuslu olsn . ytrli benim için

1|0
    0|0
  • 170-175 arası 55-60 kg arası uzun saçlı esmer ayak bileği ince (çok dikkat ederim buna:)) çok büyük değil ama dolgun göğüslü JLo kalçalı ve belli yeter heralde :)

0|0
    0|0
  • 1.60 boyunda, 55 kilo, kırmızı saçlı, beyaz tenli, makyajsız.

Bir de beden olarak pek anlamam ama memeleri büyükçe olsun.

Yüz mimikleri önemli ama nasıl tarif edilir bilemedim.

0|0
    0|0
  • Ağa.. beyaz tenli siyah saçlı ince dudaklı. mavi gözlü. gögüs ölçüsü ne küçük ne büyük olsun

bacaklar pürüzsüz :) saçları beline kadar ve dümdüz.

çokmu sey ıstedm ya :(((

bole yasayan bırısı varmı acaba

0|0
    0|0
  • resmindeki gibi olsa yeterli olur sanırım

0|1
    1|0
  • öle şatafatlı elalemin bebelerini azdıracak ölçüde giyinmesin benimde başımı belaya sokmasın çokta güzel olmasına gerek yok üstürplü gyinsin yeter içide dışıda güzel olsun

1|0
    0|0
  • güzel bir yüz, 1,70 - 1,75 boy, 55-58 kilo, esmer (çikolata ten) 80 göğüs ölçüsü, hafif basenli, selülit olmamalı, simsiyah saçları ve zeytin gibi gözleri olmalı..

+ pes oynamasını bilsin (bu görünüşle alakalı değil ama cok önemli ) :D

0|0
    0|0
  • Alexis Texas

Laura Lion

karışımı bir şey olsun isterdim O.o

0|0
    0|0
  • taş gibi

1|0
    1|0
  • link boyle olsun .

0|0
    1|0
  • güzel giyinmeli saçları düzgün olmalıı,uzun olursa iyi olur :) elleri çokkkk bakımlı ve güzel olmalı bi kızın yoksa direk soğurum :)

0|0
    0|0
  • link

adnan hoca bana bunu yapacak :(

0|0
    0|0
  • Palyaço gibi olsun.Bende can sıkıntısından yazdım aklıma başka bir cevap gelmedi sen iste değil elli 1550 tamamlar ks boys : ))

0|0
    0|0
  • 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam tamına 5 bal kavanoz 100 tl bunu modayken yapamıştım içimde kalmıştı hep :D bb

0|0
    1|0
  • uzun saçlı olmalı bir de elleri bakımlı olsun yeter bana.

1|0
    0|0
  • insan olsun yeter:D

0|0
    0|0
  • ekzotik olsun hanımefendı gıbı dursun..

0|0
    0|0
  • nefes alsın ayakları sandalyeye oturunca yere değsin kör topal farketmez :D:D:D:

0|0
    0|0
  • 37 erkek 7 kız yorumu var bu çok bilimsel bi çalışma olmuş:)

0|0
    0|0
  • şekilli olsun işte..

0|0
    0|0
  • esmer 1.67 - 172 arası 55 kilo civarı güzel bakımlı biri olsa yeter

0|0
    0|0
  • 49 da kalsa olur mu ?

0|0
    0|0
  • 50 yapar!