Kapalı bir bayan başını açınca ne düşünüyorsunuz o kişi hakkında?

kapalı bir bayan başını açınca ne düşünüyorsunuz o kişi hakkında? şıklar yada sizin fikriniz nedir?teşekkürler,yada sizce neden açarlar kapalı insanlar sonradan başlarını?

• Yanlış yaptı
    27% (4)0% (0)21% (4)Oy Ver
  • Başaramadı demek ki
    40% (6)0% (0)32% (6)Oy Ver
  • Günümüzde bunu başarmak zor katlanamadı zorluklarına
    7% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Güzel olmak istedi
    13% (2)75% (3)26% (5)Oy Ver
  • Keşke açılmasaydı ...
    13% (2)25% (1)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• A ve E diyorum ve büyük bir günaha girdiğini söylüyorum .

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sağlam bir inancı yoktur, anne baba baskısından dolayı kapatmıştır, bu baskıdan kurtulunca(evlenince mesela) açmıştır.

1|1
    0|0
  • sonradan acılan gıbı sonradan kapanan da var dısarda acık ama namazında nıyazında olan da var ön yargı benim işim degil işin arkasinda baska nedenlerde olabilir ornegin deri hastaligi sürekli bakimli ve acıkta olmasi gerekebilir

0|0
    0|0
  • Kapalı kadınları, daha dindar veya daha dinsiz olarak gören biri değilim. Baş örtüsü dini simge olarakta görmüyorum. Bu yüzden "kendini daha rahat hissettigi için bu tercihi yaptı" diye düşünürüm.

0|0
    0|1
  • Eskiden öyleydi, şimdi böyle.

Belki yarın tekrar kapanır.

Nasıl isterse öyle yapmıştır der, saygı duyarım.

Sonuçta bunu ona yaptıran da Allah değil mi?

Şıkların o kadar berbat ki hiçbirini işaretleyemedim.

Üzgünüm.

0|0
    0|0
  • benim oturduğum mahallede bir bayan vardı sonradan başını açtı ama kocası zorla açtırdı , ilgisizlikten açtığını , iş bulma sıkıntısı gibi toplumsal baskılardan dolayı açtığını düşünürüm

0|0
    0|0
  • Nedense son bir kaç yıldır kapanmak revaçta zamanı geldiğinde o kapananlar açılacak nedeni gayet net ve açık arif olan anlar bunu!

0|0
    0|0
  • açık kapalı herkesin görüşü sevabı günahı kendine orası ayrı ayrıcada saygı duyarım ama kapalı hanım hanımcık iken açılmak yanlıs diye yani öyle devam edilse daha hayırlı olur diye düşünüyorum ..

0|0
    0|0
  • bazı bayanlara türbanı çok yakıştırıyorum...çok alımlı kılıyor...

0|0
    0|0
  • Dogru yolu buldu ;)

0|1
    3|2
  • yoz bir fikirden kurtulmuştur belki. şıklara bakıyorumda başaramadı filan :D . neyi başaramadı arkadaş insan olmayı mı?

2|0
    4|4

Kızlar Ne Diyor 9

• şıklar çok saçma bence ,düşünceleri değişmiştir,insanız sonuçta önceden öyle olmak istiyordu belki, aile belki çevre faktörü,ama sonra birşeyler değişmiş olmalı, saygı duymak lazım, kişinin kendi yaşamı nasıl isterse öyle yaşar,kimin nasıl değerlendirdiğininde bir önemi yok zaten

2|0
    0|0
  • Yanlış yaptı

1|0
    0|0
  • demek ki hiç kapanmamış.. yani başını kapattıktan sonra açma fikri aklına gelmişse ki gelmişte açmış demek ki kapanmamış...

0|0
    0|0
  • Başaramadı demek ki

0|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihi kmse bisey diyemez

0|0
    0|0
  • ..ını açmakla aynı..bidaha gün yüzü göstermemek lazım öylelerine...açar örter neden sorunki bu?

0|0
    0|0
  • Başaramadı demek ki

0|0
    0|0
  • sorgulamıyorum. kendi bileceği bir şey. olumsuz bir düşüncem yok.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden istediği ilgiyi görememiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...