Lotodan bir milyon çıktı arkadaşınızla ortak oynamıştınız haberi de yok ne yaparsınız?

Lotodan 1 milyon çıktı arkadaşınızla ortak oynamıştınız ama oynarken onda bozuk yoktu para vermemişti ama ortak oynadık demiştiniz. kupon sizde onun da haberi yok çıktığından, ne yaparsınız?

Bunu cevapladıktan sonra bir de sadece 50 bin lira çıksa ne yapardınız onu da yazın lütfen yani tavrınızda bir değişiklik olur muydu

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• " Tühh yaaa yine tutturamadık , olsun be kardeşim haftaya deneriz beeehh " dedikten sonra işlemleri hızlandırırım .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Haber veririm içim rahat etmez öyle.

0|1
    0|0
  • Paylaşırım. Bir değişiklik olmazdı tavrımda 50 bin de olsa. Çünkü ben o diğer arkadaşın yerinde olsam ve bana haber vermese çok bozulurdum haksızlık yani.

0|1
    0|0
  • hayırdır sana loto mu çıktı :)

0|1
    0|0
  • ikisinde de tepkim aynı olurdu kul hakkına girmez hemen onu arayıp sevinçle haberi verirdim

0|1
    0|0
  • dünya turuna cikarken vedalasirim tabiiki.

0|1
    0|0
  • Bölüşürüz yahu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kuponun tuttuğunu söylemezdim. Önce kuponun parasını isterdim. Versene kardeşim ortak oynadığımız kuponun parasını derdim. Vermiyorsa Lotoda kazanılan paradan 1 kuruş vermezdim. Öncelikle haysiyet ve dürüstlük gelir benim için, paranın miktarının bir önemi yok.

1|1
    0|0
  • Ortak oynamıştık borcunu getirsene lan derim cevabına göre hareket ederim

1|2
    0|0
  • Pasaprtlarımızı güncellerim haberi olmadan uçak bileti oteli ve dodge aracı hazırlatırım ve basar gideriz.

0|1
    0|0
  • Dostum valla bana çıkmadı. peder bey oynamış ona çıktı. yoksa beni biliyon yamuk yapmayız =)

0|1
    0|0
  • İlk işim onu aramak olur.Ne kadar çıkarsa çıksın.

0|1
    0|0
  • haber veririm ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...