DUDAK NASIL DOLGUNLASTIRILABİLİR BİR YARDIM EDER MİSİNİZ LUTFEN?

Dudak dolgunlastırmak icin tarçın yagı diye bir sey varmış deneyeniniz oldu mu ya da bir faudası oldu mu ben dolgun dudaklar istiyorumda bır bakarsanız yardımcı olursanız sevinirim

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Tarçın yağı ve biber yağı işe yatıyor parşatıcı işe karıştırıp dudağına sürebilirsin hem dolgun gösteriyor hem de dudağın kenarında kırmızımsı bir çizgi oluyor kalemle çizmişsin gibi ama doğal ve güzel duruyor ama tarçın ve acı biber baya yakıyor ve kaşındırıyor ve etkisi çok uzun diil ama dene istersen ya da vazelin acı biber ve tarçını karıştır mikrodalga ya da ocakta ısıt vazelin erisin biraz soğuduktan sonra dudağına ve bir yemek kaşığının içine sür dudağının üstüne kapat vazelin emilene kadar bekle yarım saat falan dolgun dudaklara sahip olursun cildin hassassa veya tarçın çok yakarsa uygulama

0|0
    0|0
    • Bal ve zeytinyagi nin karisimiylada dolgunlasicagi soyleniyo sizce dogru mudur o da ya da hangisini tercih edersiniz gozle gorulebilen bir degisim istiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 7

• Hazır dolgunlastırıcı parlatıcılar var onlardan kullanabilirsin içerisinde acı biber içlerindeki bir maddeden var tabi dayanabileceksen acıbiber de sürebilirsim ama bunlar gecici cocuklar ne yazık ki.. Kalıcı istiyorsan silikon yaptı r

0|0
    0|0
  • Acılı rujlar varmış.

0|0
    0|0
  • Söyle bişi duymuştum önce parlatıcı sürüyosun sonra üstüne de tarçın döküyosun dudaklarının 15 dakıka öyle kalıyo internette görmüştüm

0|0
    0|0
  • çok basit dişini fırçaladıktan sonra diş fırçanla dudağını hafif fırçala hem ölü deriyi alıyo hemde doldunlaştırıyo rengi daha belirgin oluyo.
    bal ve tarçın karışımıda hem besler dudağı hemde tarçın hafif yaktığı için dolgunlaştırır.

0|0
    0|0
  • Doğal olarak pulbiber kürü ya da krem alin

0|0
    0|0
  • silikon veya botox kalıcı çözüm işe yarıyorsa natürel yöntemler denemende fayda var

0|0
    0|0
    • İnternetten arastırmıstım dogal yontemlerini falan tarcın yagı zeytınyagı ya da acı biber yagı gibi seyleri kullanabilicehim cıktı bende ne kadar dogru bilemiyorum tabi

• makyajla dolgunlaşır diyebiliyorum ya da ameliyat

0|0
    0|0
Yükleniyor...