Dövüş taktikleri neler? Aranızda iyi dövüşen birileri var mı canlar?

Bir dövüşe nasıl başlarsınız falan filan biraz taktikler önerir misiniz? Herkese +1

1|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Korkak olmamak lazim elini yancevurip govucegin kisinin gurtlagina tuttur ve digerelinle oline vur busayede nefes borusuna kemik batar nefesi kesilir hazir kesilmisken karin bislugu ve bobreklerine vur buyuk ihtimalle egilmis olacak ehildigi zaman diz kapagina tekme at ve girseginle sirtina gecir gerisi sana kalkis

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• istemediğim bir sürü kavganın içinde olmuş biri olarak sana vereceğim tavsiye mümkün olduğu kadar kaç o kavgadan. yoksa o an geldiği zaman içindeki adrenalinle geçtim burada söylenen taktiği hatırlamayı adını söylesen onu hatırlamazsın. dediğim gibi o yüzden öncesinde hala düşünebiliyorken uzak dur kavgadan

1|0
    0|0
  • Evet ama mecbur kalmadıkça dövüşe karşıyım

1|0
    0|0
  • burada yok orasına burasına vururum hali kalmaz diyenler var hey allahım :D :D
    Bunu sormak yerine Kickbox salonuna gitsen daha iyi olur bence ya da büyük şehirlerde yaşıyorsan MMA var serbest dövüş sanatları hocan iyiyse çoğu kişiyi her türlü alırsın.

2|0
    0|0
  • Kavga etmeni tasiye etmem, mecbur kalmadıkça
    .

1|0
    0|0
  • matrixdeki gibi iki parmagımla gel gel hareketi ile başlarım :)

1|0
    0|0
  • İdolüm büyük usta Bruce Lee'dir. filmlerini belgesellerini videolarını defalarca izleyip bir çok hareketini yapmaya çalıştım ve hala çalışıyorum. Nunchaku ile bile çalışıyorum baya ilerledim diyebilirim...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ilk davranan sen ol ve çaktırmadan dal :D bir anda olmalı herşey. Ama karşındaki tecrübeliyse yani korkmazsa sonucunu kimse kestiremez bunu bil sonra ilk ben vurdum ama sonra dayak yedim deme burada

1|0
    0|0
  • Kavga etmedim hiç

1|0
    0|0
  • silah varken

1|0
    0|0
  • Sadce dovmek onemli degil eger karsindakinden korkmazsan her turlu avantaj sende olur bazen vurmasina izin vericeksin

1|0
    0|0
  • Han... yakın dövüş uzak dövüş daldım mı tam dalarım

1|0
    0|0
  • Ben buruna hedef alırım. Onunda özel bir tekniği var avuç içiyle

1|0
    0|0
  • sokakta adam dövmek ve barbarlık için istiyorzanız yok. . .

1|0
    0|0
  • poke topu atıyorum ben

1|0
    0|0
  • Şah damarına yumruk at yeter. (: tutturamıyorsan nefes burasına yumruk at. kralını devirirsin.

1|0
    0|0
  • Bedavadan yok öyle :D

1|0
    0|0
  • dövusun asıl mantıgı counter lamaktr yanı ataktan cok karsıdakının hareketlerını kullanmalı

1|0
    0|0
  • Ne gerek var dövüşmeye, yapacak onca guzel şey varken. bir tebessüm nelere kâdirdir..

1|0
    0|0
  • Çok fena horoz dövüşü yaparım :))

1|0
    1|0
  • Bu site sakat herkes kickboxxer :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle sağ yumrukla sen vur gözüne ilk zaten korkar sonrasi zor gelir

1|0
    0|0
  • bir ara tekvando kusruna gittimde bir kaç kerede birilerini dövdüm ama dayakta yedim :)

1|0
    0|0
  • Ben dövüşten anlamam
    Hep dayak yerim...(

1|0
    0|0
  • Bruce lee izle yararı çok olur

0|0
    0|0
  • hayırdır dövüş falan.

0|0
    0|0
  • bacak arasına vur direk tekme ile

1|0
    0|0
  • Kafa atarım...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kavga etmek bana göre değil lafımla oturturum da dövüşmeyi bilirim yani.
    Kız kavgasıysa saçı tuttun mu tamam karşıdaki erkekse çalışacağın yeri biliyorsun olay biter. d
    Saygılar..

1|1
    0|0
  • Hic kavga etmedim ihtiyacimda olmadi. Ama profosyonel dovuslerdennzevk alıyorum

2|1
    0|0
  • Omzuna sağlam bir yumrukla başlarım. Çıkar mı nolur bilmem. Zaten hali kalmaz kapısmaya sonra agzına burnuna calısırım. :D

1|0
    0|0
  • Direk kafasina tekme atarim :D

1|0
    0|0
  • teknik olarak değil de saç baş yolmuş biriyim lisede of ne günlerdi

1|0
    1|0
  • Kafa gömüyorum. Taktiklerini öğrendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...