%100 Orjinal Suplement Satan Site Biliyormusunuz?

Arkadaşlar Optimum Nutrition Türkiye Distribütörlüğü’nü yapan Yakamoz gıda www.protein7.com sitesi üzerinden satış yapıyor ancak avrupada ki ürünlerden farklı kutuları. GNC mağazalarıda çok güvenli değil bence.
www.supplementler.com'dan alışveriş yapmadım
http://www.fitbull.com'dan universal kreatin aldım kutusu etiketi farklıydı.. neden Avrupa'da Amerika'da gördüğümüz ürünler burada kutuları etiketleri değiştirilip satılıyor?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• protein7 sitesine güvenebilirsin

0|1
    0|0
    • Optimum BCAA ve Creatin aldı arkadaşım kutuları etiketi yazıları farklıydı

• Bu yurtdışında da oluyor. Yani sonuçta optimumun tek bir merkezi yok. Ambalajları değişik olabiliyor. Optimumun sitesine girersen zaten yakamoz gıdayla çalıştıkları yazıyor ve denetleme yapılıyordur zaten. Ben güvenle alışveriş yapıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• eczaneler daha güvenli sitelerdekiler belki çakmadır sağlık bu ihmale gelmez

0|1
    0|0
  • Selamlar,

Ben supplement ürünlerimi www.supplementler.com 'dan vitamin ve besin takviyesi ürünlerimi de www.vitaminler.com'dan yapıyorum.

OIdukça memnunum, zaten sitede de bakanlık onaylı falan yazıyor. Epeydir de kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • yok bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...