Galatasaray Beşiktaş maç kadrosu ?

Galatasaray'da Engin dısında eksik bulunmuyor. Semih ve Burak'ında takıma döndüğü göz önüne alınırsa sizce bu akşamki maçta Gs nasıl bir takımla sahada olmalı? Burak oynamalı mı ? Danny yedek bekletilip Semih oynamalı mı ?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• muslera

eboue------ulfa------semih-------hakan

melo-------------xelçuk

hamit -------------------------------- emre

Elmander-----umut

Elmander'in yerine Burak da oynayabilir. ama ben elmanderin ilk 11'de başlayacağını düşünüyorum ikinci yarıda Burak oyuna girebilir.

0|0
    0|0
    • bende aynı şeklde düşünüyorum elmander cok yararlı oynuyo ozellıkle derbilerde

• Zaten ileride yaptığı presle rakip defansı baya baya uğraştırıyor. Zaten Türkiye liginde kaliteli defans oyuncusu yok denecek kadar az olduğu için hata yapmaları kaçınılmaz oluyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Elmander oynamasa keşke

0|0
    0|0
  • Bence önce Elmander oyuna alınmalı.. Danny defansta iyi oynuyor , yedekte bekletilmemeli bence.. Amrabat'ıda artık bekletmeseler yedekte süper olcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hasan Türk kesinlikle olmamalı

0|0
    0|0
  • İleride Burak Umut olsun.Defansta Danny iyi oynuyor ama duruma göre Semihte girebilir.

0|0
    0|0
    • bence elmanderle baslamalı kardesm rakp defans uzernde cok ıyı tpratıcı ozellıgı var

• Burak ta oynamadı bayağıdır onu görsek daha iyi olur.Elmender son vuruşlarda iyi değil.

• Burak şerefsizi

0|0
    0|0
    • hayrdr niye şerefsiz diyosun adama pozsyon faul ama dışarda yaplmıs olabilr burda adamın şerefsizlk neyi var

• yapma kardeşim orda escude'nin arkadan müdahalesi var objktif izlersen

• Ben burakı çok severdim Beşiktaşlı olduğu için ama bu yaptığı yakışmadı

Yükleniyor...