Galatasaray Beşiktaş maç kadrosu ?

Galatasaray'da Engin dısında eksik bulunmuyor. Semih ve Burak'ında takıma döndüğü göz önüne alınırsa sizce bu akşamki maçta Gs nasıl bir takımla sahada olmalı? Burak oynamalı mı ? Danny yedek bekletilip Semih oynamalı mı ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• muslera

eboue------ulfa------semih-------hakan

melo-------------xelçuk

hamit -------------------------------- emre

Elmander-----umut

Elmander'in yerine Burak da oynayabilir. ama ben elmanderin ilk 11'de başlayacağını düşünüyorum ikinci yarıda Burak oyuna girebilir.

0|0
    0|0
    • bende aynı şeklde düşünüyorum elmander cok yararlı oynuyo ozellıkle derbilerde

• Zaten ileride yaptığı presle rakip defansı baya baya uğraştırıyor. Zaten Türkiye liginde kaliteli defans oyuncusu yok denecek kadar az olduğu için hata yapmaları kaçınılmaz oluyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Elmander oynamasa keşke

0|0
    0|0
  • Bence önce Elmander oyuna alınmalı.. Danny defansta iyi oynuyor , yedekte bekletilmemeli bence.. Amrabat'ıda artık bekletmeseler yedekte süper olcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hasan Türk kesinlikle olmamalı

0|0
    0|0
  • İleride Burak Umut olsun.Defansta Danny iyi oynuyor ama duruma göre Semihte girebilir.

0|0
    0|0
    • bence elmanderle baslamalı kardesm rakp defans uzernde cok ıyı tpratıcı ozellıgı var

• Burak ta oynamadı bayağıdır onu görsek daha iyi olur.Elmender son vuruşlarda iyi değil.

• Burak şerefsizi

0|0
    0|0
    • hayrdr niye şerefsiz diyosun adama pozsyon faul ama dışarda yaplmıs olabilr burda adamın şerefsizlk neyi var

• yapma kardeşim orda escude'nin arkadan müdahalesi var objktif izlersen

• Ben burakı çok severdim Beşiktaşlı olduğu için ama bu yaptığı yakışmadı

Yükleniyor...