Arkadaşlar bodyle ilgilenenler ya da fikri olan bakabilirmi?

Merhaba arkadaşlar benım boyum 1.76 kilom 75 , 86 kilodan düştüm alt midem sarkıyor , Sizce kilomu vereyım kardiyo yaparak yoksa kas çalışmaya devam edıyım yaza dogrumu kilo veriyim kafamda 2 aydır bu soru var artık sorıyım dedım sizce ne yapmalıyım 1 ay dişimi sıkıp 5-6 kılomu verıyım yoksa kasa devam edıyım yaza dogrumu kilo veririm?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Normal antremana devam ama kardiyoyuda birakma. Her antreman sonuna mutkala kardiyo ekle. Böylece Hem kaslarını çalıştırmış olur hemde kardiyo ile yavaş yavaş yağlarını yakmış olursun.

0|0
    0|0
    • Kardiyoyuda bırakmamda şu alt mide için bide şu koltukaltı kısmında hafif yaglanma var onları hangı hareketle eritirim yani antrenmandan sonra tam olarak neleri yapıyım sızce?

• yola bakalım kardeşim

• Abi yollicamda burdan nasıl yollanıyo onu bulamadım facebook adresin felan var mı abi sormak ıstedıgım çok soru var?

Kızlar Ne Diyor 2

• kas çalışmaya devam et

0|0
    0|0
  • kas yapmaya devam et hiç bırakma sonra başa dönüyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O kadar kilo verdikten sonra mekik çekip kas yapsaydın ya

0|0
    0|0
  • Dostum sarkıyor diyorsunda onlar yağ değil 11 kilo verdiğinde derin eskisi gibi kaldığı için sarkma yapmış bendede aynısı vardı oraları kas ile doldur rahatlarsın merak etme çok kilo az tekrar yap

0|0
    0|0
  • Karin kasina yonel yaglari eriterek

0|0
    0|0
    • Yagları eriterek karın kasına yönel derken? Kilomu veriyim yoksa bir taraftan kilo verip kardiyo felanmı yapayım

• Kanka sadece karninda problem varsa sadece karin kaslari icin ugras karnindaki yaglari eritmeden kaslari ortaya cikaramazsin

Yükleniyor...