Bazen benden kaçmasının nedeni sizce ne olabilir ?

Beyler bayanlar herkes bir şeyler soylesin :)

hep knuşmak istiyorum, hep ilgilensin istiyorum, bazen mızmızlanıyorum, çok kıskancım ama ne dese yapıyorum ve çok sevdiğimi adı gibi biliyo.. bazen benden kaçmasının nedeni sizce ne olabilir ?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler fazla ilgiden hoşlanmazlar o yuzden fazla sıkma başkasına gıtmesın :)

0|0
    0|0
    • sıkmıyorum ki :P sadece bazen yokluyorum napıyo flan .D

• ya bu arada kaçarsa :))

• bir şeyler yaşadıysanız ilişki anlamında kaçmaz merak etme :) ben kaçamamıştım yani :)

Erkekler Ne Diyor 17

• sen bu şeklde sürekli üstüne gidersn kovalayan sen olursn biraz dur ağırlığnı hisset öyle herşeyi evet dersn bigün 3 evetle evine yolllar seni ;)

1|0
    0|0
  • asırı bulantıyorsun erkek ozgur olmayı ıster cok fazla sıkma senın dısında onunda bır hayatı var arkadasları ailesi yada cok yakın cevresı bir kere iste tam iste sureklı isteklerde bulunma ilgi gosterceksen de sevgili olarak degil bir annenın cocuguna gosterdıgı gıbı sevkat li yakas o zaman cekersın kendıne ancak

0|0
    0|0
  • hep hep hep bır kuş dusun cok sıkarsan bogulur kurtulmak ıster tamam sende haklısın ama bunları ıstedıgını bellı etme o zaten senın ıcın elınden gelenı yapar

0|0
    0|0
    • sadece sevdiğinden emin olmak istiyorum :( ama o laf bi türlü çıkmıyo . her dk seni seviyorum dmekle sevgi olmaz demişti .

• seni kardeş gibi görüyor :)

0|0
    0|0
  • İlgiden sıkılan adam toptur.. Tartışmayalım bu konuyu.. :D

1|0
    0|0
  • Fazla naz aşık usandırır demişler :)

0|0
    0|0
  • çok fazla dedıgın gıbı abartıyosan sıkılıyo veya bunalıyo olabilir gayet dogal yani buda

0|0
    0|0
  • çok üstüne gitme bak o sana gelecek.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğini belli etmeyeceksin, hata yapmışsın :D

0|0
    0|0
  • Bu yaşta alkol almak sağlığınıza zararlıdır.

0|0
    0|0
  • vardır bişiler o kadar olsun bu da olmasa sen sıkılırsın zaten..

0|0
    0|0
  • onun usdune cok dusuyorsun ve onu bunaldiyorsun onu biraz rahat serbes birak

0|0
    0|0
  • adamı rahat bırakabilirsin 2 dk sonra ordamısın diye mesaj atanlardansın belli

0|0
    0|0
  • çünkü sıkıyorsun adamı ama resimdeki kız sensen ben hiç sıkılmaz ve kaçmazdım senden :)

0|0
    0|0
  • seven kıskanır

0|0
    0|0
  • Kaçıyorsa kovalama erkek kıtlığı yaşanmıyor ya.

0|0
    0|0
  • Saydıkların.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bi şeyler.

1|0
    0|0
  • Çok sıkıyorsun , bunaltıyorsun ...

1|0
    0|0
  • Devam mı hala ? Bırakıp gitmedi mi daha seni.

0|0
    0|0
  • Bunalıyordur.Okurken sıkıldım:(

0|0
    0|0
    • :( hadi yaa. nasıl ilk günlerdeki gibi olcaz peki

• Kıskandırmaktan anladığın farklı sanırım.Diğerlerini yaptın da kıskandırman kaldı.Önce diğerlerini yap.Sonra da senin anladığın gibi bir erkekle değil herhangi başka biri de olabileceğini hissettirerek,hayatının ona endeksli olmadığını hissettirerek yap bu kıskandırma işini.

• pekiyi .. teşekkürler :))

Yükleniyor...