Fitness'dan anlayan bir baksın arada kaldım :D?

1.79 Boy 83 kilo yağ oranımı bilmıyorum ama biraz göbek var
fitness a yeni basladım yaza kadar kas yaparmısım ama kaslar yağlarn altında kalıcağı için pek bellı olmazmış kilo verdiğimde belirginleşirmiş sizce bu şeklde yaza kadar kas mı çalısıym yoksa yaza kadar 75 kiloya düşüp ondan sonramı kas çalısıym?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum kilon çok iyi 1 yıl felan diyorlar inanma.
    Düzenli yemek, antreman ve uyku ile rahat bir şekilde yaza kadar vücudunu güzel bir şekilde yapabilirsin ağırlık antremanında çalışırken zorlandığı için yağ yakımıda olur mesela şöyle yap.
    Haftada kaç gün antreman yapacağını bilmiyorum ama minimum 3 maximum 5 diğer günler akşamları oturduğunuz yerde yürüyüş için uzun bir alan var ise 5 dakika ısınma ve 30 dakika hızlı yürüyüş yaparsın 4. haftaya geldiğinde 45 dakikaya çıkartıcaksın.
    Akşamları 6-7 den sonra yemek yemiyceksin yiceksen elma mandalina portakal vs yiceksin.
    Bunları yaparsan her ortamda üstünü rahat rahat çıkartabilirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaza kadar çok az kas olur 1 yıl en az

0|0
    0|0
  • eritirsin bir kaç aya kadar sıkı çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin için öncelik kardiyo programı belirlemektir kendine.
    Sakın yanılgıya düşme kas yaparım hemen diyerekten o gösterişli filmlerdeki vücutlarada aldırış etme.
    Kardiyo programı bul kendine sıkıca yüklen onun yanında da güzel bir diyet listesi tamamdır. 1 ay boyunca uygula ondan sonra artık fitness programı oluştur kendine. Kardiyo çalışırken hafif ağırlıklarla kas kütlesini sıkılaştırabilirsin ama yüklenme.

0|0
    0|0
  • Dostum Zayıf insanlar set sayısını çok tutar ama setteki tekrar Sayıları az olur göbeği olanlar genelde set sayısını az tutarlar ama tekrarı çok tutarlar mesela Zayıf insan Göğüs çalışıyorsa 4x6 yapar göbeği olan 3x10 daha fazla yağ yaksın diye sadece örnek verdim

0|0
    0|0
  • Önce yağları eritmelisin ve yağ oranın % 10 olduğunda bırak.

0|0
    0|0
  • Kas yaparken zaten kilo verirsin ama düzenli beslenmen şart

0|0
    0|0
  • Yağları erit zaten kasa dönüşmeye başlar belli bir sureden sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...