Sevgilim tatile gidecek ve ben tedirginim, ne yapmalıyım?

arkadaşlar , biz sevgilimle 1 buçuk senedir birlikteyiz.. çok güven verdi fakat sonra yanımda kızlara baktı beynimden vurulmuşa döndüm.. Sonra hiç düzelmedik her gün ayrıldık , şimdide tam güveniyim derken tatil işi çıktı gece evlerine gidip annesine gitmemeleri için yalvardım anneside numaramı aldı bakarsa arıycakmış. ama yinede tedirginim napmalııyım nası yencem bunu :(

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar kıskançlık sana bir fayda sağlamaz.

Kızlara bakmak ne demek ya?

Ben de bakıyorum kızlara. Herkes bakar.

Kızlar da kızlara bakıyor.

Ben arabalara da bakabilirim, kızlara da.

Eğer kız arkadaşım bana bu yüzden bir rahatsızlık verirse, ondan uzaklaşırım.

Ben de ona asla böyle bir baskı yapmam. Seviyorsa seviyordur.

Düşünüp düşünüp, kurup çözüp kayışı koparmanın mantığı yok.

Yapma böyle, üzme beni.

0|0
    0|0
    • inanın eskiden böyle değildim kızlara baksana sen nası erkeksin derdim bana bakar mıyım la derdi baya inandırdı sonra birden degışınce böyle oldum

• yada alan memnun veren memnun ne karışıyorum kı sankı devam et bırader.

• Kimseye iş atmıyorum. aslan 16

Buna benzer bir dünya kız arkadaşım oldu. Hatta halen de bazen bu tripleri yapıyor bana şu anki.

Yine karşıma çıkınca demek ki sadece bana özel değil bu durum dedim içimden bunun rahatsızlığıydı.

Şayet soruyu soran "üzme beni" den rahatsızsa, silerim.

Ama bu durum sana bağlı olarak şekillenemez.

Bir şeyin sebebini bilmeden, "iş atıyon birader" tarzı ifadeler kullanmak da ayıptır.

Erkekler Ne Diyor 11

• bir kaç yaş daha büyümeyi bekle... Yaptığın çocukluk ve sadece zamanla geçer :)

0|1
    0|0
  • bakabilir ne war ne niyetle baktıgını nerden biliyosun. tedavi görmelisin yenmek için çnkü sorunların war gerçekden

0|0
    0|0
    • bi ara tedavi görüyordum ama doktorum annemle ilişkilerimden bahsettiriyodu bu yuzden devam edemedm

• başka bi doktorla dewam et. çünkü mutlulukdan uzaksın sewgilinde haketmiyordur bunu

• bence gözlerini oyup yerlerine ceviz koy sonra da sincap dolu bi ormana sal, bak bakalım bi daha yapıyo mu eşşek herif.

0|0
    0|0
  • seviyorsa gelir sevmıyorsa yol ona gelr

0|0
    0|0
  • Peh bakarsa arayacakmıymış, evet.

0|0
    0|0
  • yol yakınken bırak evlendiğinde seni aldatır hergele boynuzlanmak istiyorsan devam et ama baksana adam bir güz en yakın arkadaşını yatagınıza atabilir ilerde...

0|0
    0|0
  • vay abaza vayyy :)

0|0
    0|0
  • kızlara bakıyors Hayır gelmez ayrıl

0|0
    0|0
  • annesine şikayet et kulağnı çeksin

0|0
    0|0
    • annesi sürekli diyormuş zaten bakma beni rezil etme kız bana güvendi bak felan diye

• Senin yanında bakan sen yokken ... :) :) Ona güvenemiyorsun galiba ve haklısın.

0|0
    0|0
  • Yardım et demekle yardım alınmaz.Sana yardım edeyim mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Akıllı düsünürsek illa birine baktı diye bundan mana cıkarmana gerek yok. Gözü çarpmıs olabilir ,he durmadan cok dikkatli bakıyorsa uyar. Uyardığın halde bakıyorsa aynı duruma sen onu sok (abartmadan) anlasın nasıl olduğunu. Ama normal bir bakıssa takma baksa ne olucak ki? :) Sanki bütün kızlar onun bakmasınımı bekliyor sankii onu cok bulunmaz hint kuması gibi gösterme kii cesaret bulmasın:) Annesine niye gidip öyle birsey yapıp kendini komik durumuna düsürüyorsun? Güvenmiyorsan güvenmediğini belli etmicektin.

0|0
    0|0
    • annesine gittim annesi şmdi sakın bakma felan dyormş komik durumuna düşmedim , zaten sözde ben baktıgım için bakmış

• Sende git onunla beraber, ondan habersiz.. koca bi şapka tak, güneş gözlüğü, azıcıkta tipsiz ol. sana bakmasın,dikkat cekme, gözün üzerinde olsun, kaptırma sevdiceğini tatil beldelerinin aşka susamış hain kızlarına... :D:D

0|0
    0|0
  • onlinefalcim.net sitesine gir zeynep adlı kişiye fal baktır.kadın telapati yöntemiyle konuşuyor inamayan biri olarak ben sana tvsiye ediyorm arkadşım

0|0
    0|0
  • yanında kızlara nasıl baktı ki ?

0|0
    0|0
    • biraz önden yürüyüp süzdü

• inşallah darısı başıma..

• inş canım

• neden böyle seyler yapiyormus annesi?

0|0
    0|0
  • Bakmakla kastın ne ? Ona göre...

0|0
    0|0
    • arzulamak degılde refleks galiba blmiyorum

• Eh canım sende olur o kadar, kızlarda bakar, erkeklerde :D Yani ben de, yakışıklı bir erkek görünce bakarım ama o kadar. Takılma , seni seviyorsa iş tamamdır zaten :))

Yükleniyor...