Esmer mi Sarışın mı ?

Daha çok Esmer kız veya Esmer erkeklerden mi yada Sarışın Kız Sarışın erkeklerden mi hoşlanırsınız ?

0|0
34|60

En İyi Erkek Görüşü

• ikisindede öne çıkan insanlar war yani ama en güzeller arasında seçim yapsam esmer olurdu

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 59

• Her türlü beyaz tenli sarışın kızlar :)

1|0
    0|0
  • her ne kadar sarışın mavi gözlü güzel kızlar dikkat çekse de en can alanı esmerdir. Şuan sevdiğim kız esmer ve gözler mavimsi değişik bir renk müthiş yerim onu esmer ve renkli göz bulma şansı benimmiş :)

1|0
    0|0
  • Esmer tabiki!

3|0
    0|0
  • çok keskin bir şekilde olmasa da esmerleri tercih ederim, sanırım kendim beyaz tenli olduğum için.

ama bu sadece ilk intiba için ufak bir detay oluyor geneli ele alınca. yoksa taş gibi, akıllı ve gözlerinin içi gülen bi sarışın da yabana atılamaz mesela :)

0|0
    0|0
  • Mesele forma değil formanın içindekiler yeğen

1|0
    0|0
  • Kumral ya da esmer(siyah saç beyaz ten)

1|0
    0|0
  • fark yapmaz

1|0
    0|0
  • Sarışınlar sexy fakat esmer kızlar çok asil ve daha bi çekici geliyor bana link

0|0
    0|0
  • Bembeyaz pürüssüz woman

0|0
    0|0
  • Esmerin açığı kumral oluyo ya he ondan.. Bide civciv gibi sarı değil hafif açık tenlilerde tatlı oluyo gözler falan parlıyo.

0|0
    0|0
  • 10 kere soruldu :D kumrallar çekicidir

0|0
    0|0
  • Sarışın renkli gözlü, esmer kara gözlü kara kaşlı, kumral renkli gözlü beyaz tenli, sevgililerim oldu ama aralarında en çok ısındığım esmer kara kaşlı kara gözlü olan kısımdı:) Bu manada esmer diyeceğim;)

Yalnız esmer renkli gözlü olanların da tadını merak etmekteyim;)

0|0
    0|0
  • Güzel olması yeterli sarışın,esmer farketmez çünkü biz piyadeyiz piyadeler affetmez !

Piyade değilim Emret Komutanımdan hatırlıyorum :D

0|1
    0|0
  • Civciv gibi sarışınları ben de çok itici buluyorum. Ama az sarışınlar güzel oluyor. Esmerin de açığı güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • Kız Güzel olduğu zaman, kıyafetide yakıştırırsa sarışın veya esmer önemli değil ;)

0|0
    0|0
  • esmer +x2 x2x 2x 2x 2x

2|0
    0|0
  • hiç fark yapmaz gönüller bir olsun;)

0|0
    0|0
  • iilede esmer be abı niye diye sorma +18 e girer

0|1
    0|0
  • sarışın bayanlar hoşuma gider