Dudak nasıl dolgunlaştırılır?

Zeytınyagı ıle dudak dolgunlastırma diye bir sey varmıs bal ve zeytınyagını larostırıyor ve aksam temiz bir dis fırcasıyla masaj yapıp suruyomus dudagımıza. ardında ılık suyla yıkamamız gerekiyomus ama yıkamadan once ne kadar durmalı o karısım dudaklarımızda birde bu dogru mudur sizce ve baska ne yapılabilir dudak dolgunlastırmak icin denedıgınız ve ise yaradıgını gordugunuz bir yontem var mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• botoks yaptırılmıyomuydu onun ıcın

0|0
    0|0
    • İstemiyorum botoks dogal yontemlerle denemek istiyorum

• İste zararlı olabilir ondan dogal dedim

• hımmmm zararlı olabılır evet bunun en ıyı cozumu bence estetisyenlere danısmaktır

Erkekler Ne Diyor 8

• Denemedim bilemicem, netten baya bir araştır derim uygulamadan önce.

0|0
    0|0
  • acı biber ye emin ol 2 katı büyür. dudakların. ama yemeye devam ettin sürece.

0|0
    0|0
    • Zararlı degil dimi

• Ve yemek dudaklarıma nasıl etkisi olur ki dudagıma bile cok degmiycel acıkcası

• fazlası çok büyük zarar verir karın arısı felan fistan abartmadan yiyceksin uzman tv de araştırma yapa bilirsin acı nekadar yenir falan zararları diye araştır google elinin altında sonucda herşeyi ben bilemem. sadece bildim kadarını söyledim. ruju nasıl evden çıkarken sürüyon acıyıda biyere gidicende dudakların dolgun olsun diye ye işte.

• Ağzına şamarı vuruyoruz ve dudaklar dolgunlaşıyor. (:

1|0
    0|0
  • yakışmaz sana

0|0
    0|0
  • Benim dudaklara estetik yaptirip sana vereyim fazlaliklari. :))

0|0
    0|0
  • Tuzlu suya batır geceleri

0|0
    0|0
  • Nedn? Bülent Ersoy gibi olabilmek ıcın mı?

Yoksa ; daha iyi saksafon çalabilmek için mi?

0|2
    0|0
  • dudagını dışarı bük ayna karşısında bak kendine D:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tarcın yagı sur veya parlatıcının icine bikac damla at dudagı biraz yakıyo ama farkı goruceksin tabi gecici bisey

0|0
    0|0
    • Peki bu benim yazdıgımda ise yarıyor mu ve tesekkurler yorumun icin o cok etki gosteriri mi

• vakumla şişir

0|0
    0|0
  • denemedim dolgun dudak değil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...