10 yıl sonra kendinizi nerede ve nasıl görüyorsunuz? 10 yıl sonrası için planlarınız neler?

10 yıl sonraki planlarınız neler hayatınızda neler değişecek?

10 yıl sonra 35 yaşında olacağım büyük ihtimalle şimdiki fiziğimden eser kalmamış göbekli evli-barklı bir aile babası olurum.

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• iki saat sonrasını bile tahmin ettiremeyecek bir karakterim var

her an herşeyi yapabilirim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• inşallah emekli olmuş olacağım ve kızlarımla ki büyük 15 yaşında bir genç kız olmuş olacak. bol bol gezmek, onlara alışveriş yapıp arkasından oturup bişeyler içmek bir yerlerde. büyük kızımın arkadaşlarıyla bizde kalıp pijama partisi yapmalarını ve benim de onlara kek, kurabiye vs yapıp onlarla mutfak muhabeti, kakarakikiri yapmak istiyorum.

yanlış anlaşılmasın. alışveriş manyağı değilim ama onlarla nedense böyle şeyler yapmak istiyorum. her genç kızın hoşlanacağı, bir arkadaş edasında olup kızlarımla ve arkadaşlarıyla dedikodularına ortak olmak istiyorum.

0|1
    0|0
  • kendimi akşam vakti küçük bir odada tek başıma sanki sonsuz bir süredir koltukta oturuyormuşum gibi görüyorum. yakın kimsem kalmamış. son günlerde çok takıldı bu görüntü aklıma. böyle görüyorum ama planım bu değil. aslında bir planım da yok.

0|0
    0|0
  • Vergi dairesinde memur ya da s.mali müsavir...

0|0
    0|0
  • evlenmiş anne olmuş hem ev hem iş arasında koşturyor olucam sanırım

0|0
    0|0
  • hayal bile edemiyorum. cok uzak.

0|1
    0|0
  • evli mutsuz sorunlu

0|0
    0|0
  • Evli ve ilk bebegimi kucagima almis olurum insallah :-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• link sorular hemen hemen ayni oradan kopyala yapıştır yapıyorum

Büyük olasılıkla evlenmiş 1 çocuğum ve ikincinin bekliyor olacağım.Babamdan kalma bir evim kendi almış olduğum arabayı yıllar sonra iyi halli bir ara ile değişmiş olacağım bir eve uzun vadeli kredi ile borçlanıp girmiş olacağım onun borçlarını ödemekle uğraşıp duracağım.Şu an çalışmış olduğum holdingde yönetim müdürü olmayı da istiyorum da imkanız saha şefliğinden şantiye şefliğine terfi etmiş olma olasılığım yüksek. Şimdi olduğu gibi o zamanda göbeğimden sıkayetci olacağım ve onu eritmekle uğraşacağım.Acı olan bir şey var bu gelecek için bütün hayallerimden vazgeçe biliyorum bakınca hiçte zevkli bir hayatım olmayacak gibi duruyor ?(

0|0
    0|0
  • 33 yasımda

0|1
    0|0
  • 10 yıl sonra kendimi nerede görüyorum? Büyük bir ihtimal babamın yerine geçerim. Küçüklüğümden beri nefret ederdim o işten. Gidişat böyle gözüküyor

0|0
    0|0
  • 36 yaşında olacağım spor yapmaya devam ederek formumu koruyacagım kariyerimin zirvesinde zengin bir adam olarak yurtdışında hayatımı sürdürüyor olacağım.

0|0
    0|0
  • 31 yaşında olacagım ve büyük ihtimalle mühendis olarak 2 çocugum ve eşimle birlikte tatilde olacagım =))

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonrasını düşünüp kafayı yiyceksem öleyim daha iyi. Ben anı yaşamaya bakarım 5 dk sonrasını 10 dk sonrasını düşünüp kafamı yormam o an mutlu muyum gerisi ve ilerisi önemli değil.

0|0
    0|0
  • emeklimi olmuş bahçeli dublex evimde çiçeklerimle haşır neşir...masanın üzerinde bol kitap ve bilgisayarım,yazıyorum...

0|0
    0|0
  • kredi borcum yeni bitmiş olacak :) ev sahibi olmuş olacağım :D evin içinde rahatça oturuyor olacam:):):):)

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonra olmak ya da olmamak ikisinden biri

0|0
    0|0
  • on yılda yapmam gerekn o kadar cok şey var ki. Evli, 2 çocuklu, kariyerinin ortalarında bır insan

0|0
    0|0
  • ben 1 ay sonra ne olacağını kestiremiyorum daha :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...