Capoeira yapan var mı?

kaç kişi var?Varsa daha çok akrobasi mi çalışıyorsunuz?

Güncellemeler:
Aslında merak ettiğim esas şey şu?Capoeira yapanlar bunu bir dans gibi çalışıyorlar.Yani akrobası kısmını.Ancak bu gerçekte bir dövüş stili.Ancak bunun ileri seviyelerinde BJJ var.Ancak Türkiye'deki konuştuğum Capoeiracıların çoğu bunu bilmiyor.NEDEN?
Noluyo la? 2 saat bakmamışız;bi geldim ki ortalığı katletmişiniz.Temizleyin len çabuk zıçtıklarınızı :PP

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Bulduğum zaman yapıyorum.

Lego'da yaparım,yoga'da üstelik.

0|0
    0|1
  • capoeira ne?

0|0
    0|0
  • eski Sevgilim yapıyordu :(

0|0
    0|0
  • izlemesi çok keyifli lahn

0|0
    0|0
  • hayır denemedim hiç ...

0|0
    0|0
  • copeira ...

0|1
    0|0
  • Noluyo la? 2 saat bakmamışız;bi geldim ki ortalığı katletmişiniz.Temizleyin len wwww

0|0
    0|0
  • Noluyo la? 2 saat bakmamışız;bi geldim ki ortalığı katletmişiniz.Temizleyin len qqq

0|0
    0|0
  • MAALESEF CANIM

0|0
    0|0
    • Maaleseften kasıt capoeira'yı mı yapmıyorsun yoksa akrobasi dışında birşey mi çalışmıyorsunuz için mi maalesef bu?

Erkekler Ne Diyor 15

• esimle beraber dun bir kursa kaydolduk ve ilk dersimizi aldik gercekten zevkli gibi, cevaplarda okudugum bazi noktalar var sisman zayif, guclu gucsuz uzun kisa atletik hantal vs olmaniz hic farketmiyor grubumuzda 100 kilo ustude adam var cok zayif olanlarda sonuc olarak tamamen senin istemene ve aldigin zevke bagli birsey, capoeira bircok martial arts gibi dogus degil savunma sporu diger sporlardan farkli olarak muzikle ve dansla yapildigi icin diger savunma sporlarina nazaran daha bi zekvle yapiliyor ayrica vicuda cok fazla faydasi var fit bir vicut yapiyor neyse fazla uzatmiyim guzel bir spor herkeze tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • breziya jiu jitsu sunun capoeiranın içinde olduğunu bilmeyenler capoeiranın ne olduğunu da bilmeyenlerdir kardeşim eğer bunu eğitim veren bir hocaya sorduysan ve bilmiyorsa o hoca değil öğrenci bile olamaz çok üzülüyorum bu kalitesiz capoeira yapanlara ve her takla atmayı öğrenip ben hocayım diyenlere bu bizim ülkemizdeki capoeira kalitesini düşürür ve birçok insana bu capoeira kültürünü aşılamanın önüne geçer, insanların bizim yapmış olduğumuz bu güzelim sporu yanlış tanımasına sebep olur...

0|0
    0|0
  • capoeiraya başlayacaksan çok şişmansan falan tavsiye etmem ya da esnek değilsen ve sert vuramıyorsan :D

0|0
    0|0
    • Onunla işim olmaz.Ancak bu sporlarda bilirsin vücut deel.Emek önemlidir ;)

• Tamam vücutta önemli ama o kadar değil desem de boşver.Herşey biraz karın kasına bakar capoeira için genççç :)

• benim Jiu-Jitsu hocalarım = P

link

0|0
    0|0
    • Oovv.Onlara bende bayılıyorum :P Ama birşey söylim mi.Onlar var ya hayvan gini güçlüdürler he.

• yavaş yavaş tekniği iyi sergiliyorlar güç olmadığı bir gerçek = )

• Allah belanı vermesin.Gülmekten sı*tım altıma :))))))))

• hangi kezban , şakirt kaldırdı tümden evet ile..

0|0
    0|0
  • teorik olarak yaparım..pratikde sorun var sadece

1|2
    0|2
  • eskide yapıyordum üsküdarda gidiyordum

0|0
    0|0
  • yapıyorum alır mısın?

0|0
    0|0
  • izlemek güzel

0|0
    0|0
  • Yapan biri vardı burada. Kızlardandı da nickini unuttum ya...Neydi acaba, p ile başlıyordu

0|0
    0|0
  • usta sen jujitsumu yapıyosun

0|0
    0|0
    • Evet.Yalnız birbirine benzese de Ju-jitsu yapmıyorum.Jiu-Jitsu yapıyorum.Onlar biraz daha ayakta götürüyorlar işi ama farketmez.

• interneet ahmet şimşek yazarsan görürsün kunfunun öncüleri 10 yakın uzak doğu gitti yurtdışı seminerleri çok dünyanın en büyük kunfu hocaları getirdi türkiye tabi türkiyede shaolin kunfu bilen çok az

• KickBoks yaparım 400 metreden nokta atışı yaparım ama capoeira yapamam

0|0
    0|0
    • Hmm.Meslek ne?SAS komandosu musun sen?

• İmkan ve zamanım çok bol ; ) , neyse soruna ben birşey daha ekliyeyim capoeira yapabilmek için dans ve akrobasi ile başlıyorsun dövüş aklında olmaması lazım ilk başta ,vücudunu iyi ce esnetmen lazım , ben marc dacacsocosun güçlülerin dünyası filminde öyle görmüştüm .

• Enbaşta vücudu gerekli şekilde esnettikten sonra gerçekçiliği yakalayabilmek için işin dövüş tarafını da almak gerek.

• baranovey .

0|0
    0|0
  • abi bütün gün bu sitedesin, çık bi hava al

0|0
    0|0
    • Yok ya öyle değil.Neredeyse tüm gün işteydim zaten.Orada canım sıkılmasın diye girdiydim.Şimdi de arkadaşlarla falan yazışırken arada takılıyom.Zaten benim işim bilg. başında :) Birde hevesimi alim bırakırım :PP

• Senin yapmadığın belli

0|0
    0|0
    • Onu yapmıyorum.Ancak onun daha ileri tekniklerini de içinde barındıran başka bir sporu yapıyorum.Sen şu fotodan kişilik analizi yapan şahsiyet olmalısın.Ortaya çıkta gül cemalini bi görek hele :)

Yükleniyor...