Annem dışarı kardeşimle çıkmak istediğim halde izin vermiyor

Neden böyleeeeeeeeee :((

annem dışarı kardeşimle çıkmak istediğim halde izin vermiyor illa onunla gidicekmişim ama ben kardeşimle gezmek istiyorum yada arkadaşlarımla.. ama sormadığı şey kalmıyor hevesim kaçıyor izin verse bile.. mesela annem bizim gitmek istediğimiz yerlere gitmek istemiyor illa o ne derse o olsun istiyor ve ben artık çocuk gibi azarlanmaktan sıkıldım ne yapmam gerek ? nereye kadar böyle devam edicek yaa ://

Güncellemeler:
sıkıldım artık bıktım lise bite rbitmez gidiyorum kaçıcam bu evden.. arkadaşlar fikri olan var mı nereye gitsem ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ooo... durum vahimmm... aynı ananemin anneme yaptığını yapıyo senin annen sana. bak eğer çok boyun eğersen 45 yaşına gelsen dahi kurtulamazsın bu hep böyle devam eder.tamam anneye babaya saygısızlık olmaz ama bazen asilik işe yarar.bu kadarıda fazla diceksin yani bu senin en doğal hakkın.kardeşinle gezmene bir şey dememeli.

0|0
    0|0
    • evet ama laf anlat gelde.. vallahi saçımdan sürükler getirir :((

• ençliğini çürütme.bir daha istesende bu yaşlara gelemiceksin.zamanın telafisi yok.

• evet canm öylee

Erkekler Ne Diyor 3

• Artık herşeyi annenle paylaşmayacak yaşa gelmişsin, annenle aranıza biraz mesafe koy...

0|0
    0|0
    • ama o anlamıyor hadi gel anlat diyor anlatınca kızıp bağırıyor ama arkadaşımla konuşunca rahatlıyorum akıl veriyor falan fakat annemin beni terslemekte üstüne yok hep ben haksızım sanki

• Annen senin yaşadığın hayata özeniyor, kendi yaşayamadığı şeyleri senin yaşıyor olmana kafayı takmış durumda... Ne yaşadığını nerelere gittiğini vs hiçbirşey anlatmamalısın annene...

Psikolojik bir durum annen senin yerinde olmak istiyor anlatabildim mi

• biliyorum canım yaa arada söylüyor benim aklım olsa sizin gibi gezer tozardım falan diye ama ne yapıyım sen yapamadın diye bende bütün gün dizinin dibinde olamam ya diyorum olucaksın diyo zorla diyo :/

• bence katlanmak tan bi çare n yok en azından işini alıp onlardan ayrı yasayana kadar katlanacak sın cunku su an bagımsız değilsin...

0|0
    0|0
    • iyide şuanda da insanım mutlaka yapmak istediğim şeyler var ve lisedeyim.. lise yıllarını bilirsiniz arkadaşlarla bişeyler yapılmak istenir ama yok ben hep hayır diyorum onlara

• aman duymasın istesem şimdi kapımda var ya :))

• Amacı seni korumak kendince işte durum bundan ibaret..

0|0
    0|0
    • diyorum beni korumak isterken kırıyorsun kocaman kız oldum bende insanım sıkılıyorum sen anlamıyorsun ben okula alışığım sürekli birilerini görmeye.. evde bunalıyorum ama yok otur oturduğun yerde diyip duruyor. o giderse gidermişim sadece.

• evlenince kurtulursun :)

• dayanamıyorum inan çekilmez oluyor bazen çocuk gibi peşimde dolaşıyor her an :((

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla ana bu atamazsın,satamazsın onun kalbini kırmadan karsına al güzel güzel konus. Yada birisinden yardım al sözü gecen aile büyüklerinlerinden annenle konussun. Herkesin basına geliyor bu durum. Onları dinlesek korkuyolardır birsey olucak diye cünkü zaman cok kötü onuda anlamaya calıs bir gezme icin annenin kalbini kırmak istermisin?

0|0
    0|0
    • bak bu olayı ben bizzat annemle ananemde gördüm kesinlikle çok kötü bi durum yaşamadan kimse bilemez. o yüzden bence annesinden çok kıza hak vermek gerektiğini düşünüyorum..

• Merak etme bunlar lafta kalıyor. :)

• yok gerçekten.. benim halam nişanlısıyla dışarıda geziyormuş birileri haber vermiş gidip almışlar kızı. annem yok artık hangi yüzyılda yaşıyoruz nişanlısı o dedi. nişanlı olmayla ne olmuş falan dediler.

Yükleniyor...