Gündelik hayatın sıkıcılığını konu alan bir film yazsaydınız nasıl bir sahne çekerdiniz?

otobüs de yalnız başınıza 40 dakikalık yolu sessizce geçirmeniz,sevdiğiniz kızla konuşmanın bittiği nokta da sıkıcılığın başlaması,çok sessiz bir istiklal sabahın da gürültünün yerini alan güzel topuk sesleri...ben bu konu üzerine film çekseydim,konuşmanın olmadığı beden hareketlerinin ifade çağrıştırdığı şekillen bir film hazırlardım.ama sizden sahne adına cevaplar bekliyorum.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Çamaşır makinesini izleyen bir kadın

1|1
    0|0
    • bu bence şahane olurdu?tebrik ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• konu:günlük hayatta sıkıcılıksa

Sessiz filmlerden çekerdim hani hiç konuşulmuyor ya.çektiğim film o kadar gündelik olurdu ki sanki gerçek hayatta birini gözlemliyo gibi olurdunuz öyle her dk şok olunacak olaylar olmazdı.bi kız öğle vakti kalkar yüzünü yıkar kahvaltı eder sıkıntıdan tv açar sıkılır kapatır evde gezinir canı hiç bişey yapmak istemez erkenden de yatardı :D izleyen sıkıntı görür ,yaşadığı sıkıldığını sandığı hayattın aslında güzel olduğunu anlardı :D

0|0
    0|0
  • İnternette yazışıp duran birini konu alırdım. İşe gider, gelir. Herkese karşı ilgisizdir. İnternette başka biri olur. Herkesle konuşur ama yatağa gittiğinde yaptığı şey tavana boş boş bakıp dalmayı beklemektir. Bir amacı yok, bir dürtüsü yok. Sadece her gün yaptığı şeyler.

Tek bir sahne değil bir gün oluyor ama olsun.

0|0
    0|0
    • bence güzel olurdu.ya da şöyle olsa,gününü facebok da geçiren bir kişi sokak da tek başına çaresizce yürürken sokak da ilginç bir kare görür ve onu ölümsüzleştirir.sonrasın da faceye koyar.saatlerce o fotoğrafa yorum gelmesini bekler.yemeğini bilgisayar başında yer.ve saat gece 3 de bildirim geliyor.fotoğraf beğenildi.bu durum karşısında adam da sıkıcılığın yerine gülümseme gelir.:)

• mutlu sonla biterse bi anlamı olmaz

• sabahın köründe dışarı da yürüyen biri. gökyüzüne evlere falan şaşkınca bakıyor. nereye gittiğinden habersiz yürüyor. gayet sıkıcı bence.

0|0
    0|0
    • yönetmen olmak gibi hayalin olsaydı.sanat filmi yapardın bence:)

• bir de ha bugün olmadı yarın olacak diye bir şeyi bekleyen biri olurdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...