Hangi Takım Lider Kapatır?

( Süper Lig ) Süleyman Seba Sezonunun İlk Yarısını Hangi Takım Lider Bitirir?
Lider Beşiktaş Mı?
Onu Kovalayan Fenerbahçe Mi?

• Beşiktaş
    80% (4)62% (5)69% (9)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    20% (1)38% (3)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaray sezon sonu şampiyonu olacağı için ankette yok güzel

1|2
    1|2
  • ilk yarı beraber bitirmenin bir önemi yok siz olun gs olsun farketmez önemli olan sezon sonu

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk yarının son maçı olduğu için bizim lider olma şansımız ilk devre için zor. Ben Başakşehirin FB den puan alacağını düşünmemden yola çıkarak Derbide ne sonuç çıkarsa çıksın Beşiktaş lider kapatır zaten diye düşünüyorum ama inş eşit puanlarda lider kapatır BJK.

0|0
    0|0
  • Galatasaray.

0|0
    0|1
    • Kafan mı Güzel Sabah Sabah Gs Mı Var Katagoride:)

• Önce Bir Yazdıgım Soruyu Oku İlk Yarı Olup Olmadıgını Algıla Sonra Kimin Lider Olacagını Yaz Ayrıca Yapmış Oldugum Ankette 2 Seçenecek Var Bu Katagoride GS Yok:)

• İlk yarı olup olmaması beni ilgilendirmiyor ikisindede inşallah biz lider bitiricez.
      Ankette katılmıyorum belki.
      kategori bide katagori değil kardeşim.

Sen ankette koy ya da koyma gs lider.

• Beşiktaş inşallah

0|0
    0|0
  • Derbiyi kazanan lider kapatır.. Berabere biterse, F. Bahçe

0|1
    0|0
  • GS yener FB lider olur

0|0
    0|0
  • Beşiktaş <3

0|0
    0|0
  • Şıkka koymadığın takım şampiyon olacak bu sözümü unutma

0|0
    0|0
    • Önce Bir Kendini Toparlasın Şıkka Koymadıgım Takım Arsenal B. Domuddan 4 Yiyip Amatör Takımlara 9 Atıpta Sözde Hamza Hamzaogluu Teknik Direktörümüz Diyipte Arkasında Fatih Terim Duran Galatasaryı Kimse Şampiyon Yapamaz ))

• O halde bjk de fb de onumuzde diz coker rahat olun sonuclari iyi takip et bu gonderinin altina yorum yapicam bakalim kimin yuzu kara cikacak

• Kardes besiktasa koyduk sira fenerde yaz kenara fenerede koyunca yazicam buraya takipte kal

Yükleniyor...