Sayfada diyetisyen var mi ya da diyet yapan?

Öncelikle merhabalar. Boyum170 kilom 80. Yaklaşık 10 kg hatta 13 14 kg fazlam var. En son mülakata katıldım ve kilo yüzünden elendim bu beni gerçekten çok derinden etkiledi. bugun itibari ile diyete basladım. Merak ettiğim bir kac konu var, şimdi gelip bana spor yap az ye şekeri unu vs kes demeyin onları zaten biliyorum. Merak ettiğim şeyler nasıl bir diyet yapmalıyım. Birde benim yüzüm çok şiş. Göbeğim çok rahatsız ediyor, kolların ve bileklerim dd baya şiş. Benim en fazla istediğim göbeği ve yüzümü eritmek. Bunun için nasıl bir diyet izlemeliyim. Yani bölgesel diyet denen bir sey var. Önce kas mı yakmalıyım yoksa yap mı bilemedim,

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• uzman ve diyetisyen var evet gelirler birazdan.

0|0
    0|0
  • var bir tane şansına gelirse inşallah

0|0
    0|0
    • Sans ve ben vay be yan yana gelmemiz bile mucize

• iddaa deme bana sakın zaten alt komşu evini kaybetti iddaadan yazık kadın felç oldu

• Ya sen karıştırma onları onlar bayagı mal miş demekki çoluk cocuk işi değil bu sen sadece tahmin de bulun yeter

• Yorumları okuyunca şok oldum her kafadan ayrı bir ses çıkmış. Ben şu anda diyetisyene gidiyorum benimde senin kadar fazlalığım var. Listemi seninle paylaşayım istersen

0|0
    0|0
  • diyet yapan vardır elbet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Göbeği ve yüzü eritip kolu budu bırakmak gibi bir egzersiz şekli yok. Bölgesel diyeti de ilk defa senden duydum. Uzman bir diyetisyenden fiziki durumuna uygun bir diyet alabilirsin. Yeterli egzersizle birlikte istediğin kiloya ulaşabilirsin. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Abicim benim saglık güvencem yok su an diyetisyene gitmek 30 tl yol la beraber 40 tl demek ha bide ilaç verirse 50 tl su yoklukta gidemem diyetisyene. Sen bisry önersen bana?

• Antidepresan ilaçlar vücut dengesini olumsuz etkilediği için kilo alman normaldir. Maddi yeterliliğe ulaşınca mutlaka bir diyetisyene git. Bunun dışında biz de yardımcı olmaya çalışırız.

• Maaşı alayım giderim elbet su an 20 gün felan gitmem imkansız ama

• önce o yapın üstüne kas yaparsan iyice irileşirsin, önce yağ yakıcaksın. eğer fitnes salonuna gideceksen onlara yağ yakmak istiyorumde ona göre program yazacaklar sen extradan max seviyede kardiyo yapacaksın. Mümkünse kardiyon başlangıçta haftada min. 3 gün 30ar dakika, devamında haftada min. 5 gün 1er saat olacak, ama boş beleş yürüme, eliptik biziklet ile tempolu ya da band ile jog şeklinde... birde bildiğin gibi öğünlerinde karbondirat yağ şeker olmayacak, Fast food abur cuburuda ıkarıyorsun hayatından.

1|0
    0|0
    • Usta şimdi fitness a gidemem zamanım yok hiç. Hafta içi 5 e kadar iş hafta sonu yüm gün aksam 7 ye kadar kursum var. Senin bildiğin yağ yakma programı var mı? bir de Kardiyodan kastın ne? benim anladığım tempolu yürüme koşma ve bisiklet. Baska ne var kardiyo da?

• eliptik bisiklet ve stepper var ek olarak merdiven inip çıkma yani. dukan diyeti kardeşim ozaman. 5te çıkığ spora gidebilirsin 1 saat, gitmezsende zayıflarsın ama daha yavaş kilo verirsin. Sporl birlikte l. canitin ya da hydroxycut gibi yağ yakıcılarıda kullanbilirsin ozman daha hızlı ve verimli sonuç alırsn.

• Uzman var bu konuda

0|0
    0|0
  • Sitede uzman biri vardı idealx'le başlayan biri gelince zaten o sana nasıl bir yol çizeceğini söyler.

0|0
    0|0
  • protein diyeti yap, kas çalış, tığ gibi olursun:D

0|0
    0|0
    • Dostum B'nde iki tane 5 kg lık dambıl var. Bodyforumtr de de bir abimiz evde yapılan hareketleri atmış sagolsun. Ben şimdi kilo vermeden kas çalışırsam o yağlar kas olmaz mı? Kas için önce kilo aldırıyor adamlar?

• Abixim yukarda bir abi kas çalışırsan dev gibi olursun yazms bende oyle düşünüyorum ınce bir kilo vermem lazım dimi

• Farketmez, ama kiloluysan biraz daha zaman alır

• Hocam maddi durum el veriyorsa spor salonuna yazıl derim. 3-4 aya kadar forma girmeye başlarsın :)

0|0
    0|0
    • Para sıkıntı değil 2 yıl evvel gittim faydasını göremedim. Günlük 1 saat yürüyüş ve 10 14 dakka koşuyorum şu an

• Buyrun benim

0|0
    0|0
    • Abi'm sorumu okudun heralde? Şimdi nasıl bir yol izleyim? Günlük 1 saat yürüyüş ve 15 dak koşu koydum. Onun dışında body calısnamalıyım dimi? Göbek için de bana hareket önerebilir misin? Ek olarak da protein ağırlıklı mı besleneyim?

• Zor mu ders ayrıca hep sözel mi?

• Çok keyifli aynen sözel %90ın üstünde sözel

Yükleniyor...