Quaresma dönerse Beşiktaş'a çok şey katar mı bu sene?

quaresma dönerse beşiktaş'a çok şey katar mı bu sene?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne varsa bizim fedakar türk futbolcularında var . almeida fernandes Q7 üçü yüzünden portekiz den nefret eder oldum. fernandes bu sene iyi olacaz taraftar güvensin hiç biyere gitmeyecem derken aynı zamanda avrupada takım arıyo karaktersiz.

almeida iyi bi futbolcu ona destek olacak besleyecek bi kadro yok haliyle adam işe yaramıyo.

Q7 aldığı nefes bile para. vatandaşı ronaldo gibi labaratuar deneği karaktersizin önde gideni

kadroda en az 5 alt yapı futbolcusuyla sahaya çıkan bi beşiktaş rüya gibi olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Q7 nin kendine hayrı yok ya. Ama aybaba onu bu kadar istemzken geri dönerse hırsından iyi şeyler yapabilir

0|0
    0|0
  • defolsun gitsin mumkunse.

bir de ne ara gitti yahu. ben duruyor biliyordum.

0|0
    0|0
    • aynı fikirde değilim hayatım

• yalnış düşünüyorsun bence tatlım

• adam kafadan paslasma ozurlu yahu. sagina soluna bakmiyor. bencil gudigin teki. belki fernandez askimdandir bilemiyorum.

• Dönmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Q7 dönerse show başlar kartal uçar

0|0
    0|0
  • o adam bireysel top oynuyor, beşiktaşa fazla bir yararı yok

0|0
    0|0
  • ayda 3 bin lira alıp da sahada Q7 den daha fazla koşan Hasan Türk , ayda 375 000 euro alan Q7 den daha değerlidir. BİZ MİLYONLARIN SEVGİLİSİ OLAN ŞARKICIYA DEĞİL , UĞRUNA YOLUMUZU DEĞİŞTİRDİĞİMİZ KOMŞU KIZINA AŞIĞIZ :) ANLAYANA...

0|0
    0|0
  • şu durumda gelmesi şart..herkes egosunu bir yana bırakacak takım için fedakarlık yapacak...

0|0
    0|0
  • kesinlikle dönmeli o kendisi beşiktaş ona sahip çıkmayanlar nouma yı aklına getirsin aynısı olucak samet aybaba gibi salak bir adam önünü kesiyor beşiktaş bir yana Q7 bir yana

0|0
    0|0
  • Egosunu yenip takım oyuncusu olursa katar aksi takdirdi 2 sene önceki Q7 bir farkıda olmaz tek başına kurtarıcıyı olmaya çalışmazsa cok iyi olur

0|0
    0|0
  • Q7 o formayı giyse yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...