Takım takınıtınız var mıdır?

Beyler özellikle sizedir bu sorum..

Koyu Galatasaraylısınız ve aşık olduğunuz kızın Fenerbahçeli olduğunu öğreniyorsunuz :D Tepkiniz ne olurdu ? Aman banane ben seviyorum hangi takımı tutarsa tutsun mu dersiniz? Veya ; Kız mı yok, elbette yine aşık olurum , hemde Galatasaraylı bir kıza mı dersiniz :D

0|0
017

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Galatasaraylıyım. Sevgilim beşiktaşlı. 1 kere galatasaraylı olurmusun dedim. "Ben istesem sen beşiktaşlı olurmusun" dedi. Sonra anladım ne kadar saçma bi soru olduğunu. sevgiline verdiğin değerle takımına verdiğin değer farklıdır. Sevgilisi istedi diye takım değiştirmek çok saçma. Sevgilisiyle aynı takımı tutmuyo diye vazgeçmek daha da saçma. Neyse öyle işte.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• hayatımı GALATASARAY'A adamım 13 yaşında dershaneden kaçıp ALİ SAMİYEN'E yeni açığa pankart asıyordum.13 yaşından 18 yaşına kadar 2 maç kaçırdım sadece onlar da yurtdışıydı.İlk maça 98'de ac milanla oynadığımız maça götürdü babam.6 yaşında TÜRKİYENİN GURURU TARAFTARIN CİMBOMU marşını arabadan yüksek sesle caddeden geçip elimde pencereden bayrak sallıyordum.voleybol hentbol basketbol kadın erkek branşlarında ayrıetten yüzlerce maça gittim.Denizli deplasmanına giderken babam gitmeyeyim diye kolumu kırdı o beni alıştırdı ama o kadar fanatiktim ki kadıköy bölgesinde bir ilçeden ultrAslaNI 15 yaşında kurdum.Artık beni kimse durduramıyordu ilk aşık olduğum kız beşiktaşlıydı ama sevemedim onu GALATASARAYA davul çalarak nasırlı ellerimi inönüde golk olunca 5 koltuk aşağı fırlmama rağmen acı duymadan kalkma sevinçlerimi ömrümü verdim bben zor olanı yaptım kadın,para,güç peşinde koşmadım GERÇEK SEVGİ BUDUR KARI KIZ DEĞİL.ultrAslan KOZYATAĞI

1|0
    0|0
  • önce BeşiktAŞK sonra aşk

0|0
    0|0
  • benim sevdiğim kız fenerbahçe dışınada her takımı tutabilir

0|0
    0|0
  • O önce takım sonra aşk diyenlere soruyorum Angelina ya da Adriana sizin takımı tutmuyo diye siz de onu mu tutmayacaksınız? bırakın bu işleri :D

0|0
    0|0
  • fenerliyse kız arkdaşım galatasarlı olmasını saglarım ve böylelilikle galatasar camiasına bir kişi daha eklenmiş olur :))))) çözüm güzel

0|0
    0|0
  • eskiden koyu fenerliydim :) Sevdiğim kız ise galatasaraylıydı. her gs-fb maçı haftası birbirimize çok takılırdık. "Ezikler!" :D

0|0
    0|0
    • Yani koyu fenerli olduğun halde bu tür şeyde takım takıntın yoktu , güzel :D Benim tanıdıklarım var takımları zıt oldğunda yüzlerine bile bakmıyorlar o derece :D

• var öyleleri :) neden saçma geliyor bana takım olayları ne diyim :)

• umut vurdu gol oldu guiza vurdu kaçırdı

• Ben Galatasaray'lıyım sevgilimin takımı fark etmez sonuçta Galatasaray dışında bir takımı tutuyorsa öpe öpe;) onu Galatasaray'lı yaparım;) Bu sonuç kaçınılmazdır;)

0|0
    0|0
  • Yok takım tutmam. Futbolla ilgilenmiyorum ama diğer sporları izliyorum.

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olmasında ne olursa olsun

0|0
    0|1
  • galatasarylı olsun bizim camiadan olsun degilse gelisn camiamız açık

0|0
    0|0
  • kafasına silah dayarım .ne takımlısın derim galatasaray der problem biter :))))

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum işim olmaz istediği takımı tutabilir vs vs

0|0
    0|0
  • takım tutmuyorum farketmez

0|0
    0|0
  • olmaz ama Beşiktaşlısı bulunursa kaçırılmaz

0|0
    0|0
  • wardı besiktas aldı goturdu

0|0
    0|0
  • Sevgilim hangi takımı tutarsa tutsun karışmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...