Tuttugunuz takim icin neler yaptiniz?

Evet neler yaptiniz. Forma aldim maca gittim kombinem var v. s bunlari gecin daha buyuk.
Hatirladiklarimi yaziyim.

Ben bircok kez kavga ettim. bir keresinde bicaklandim bacaklardan.
Beni FENERBAHÇE den daha cok seviceksin maclarini izlemeyip benle ilgilenceksin diyen 6 yillik sevgilime "FENERle kimse basa cikamaz" dar agacinda olsak bile son sozumuz FENERBAHÇE " diye bagirdim ayrildik.
Babam gassarayliydi dovdu yine birakmadim FENERBAHÇEmi.

Siz yaptiniz mi bu tarz?

Güncellemeler:
FENERBAHÇE icin nelerden vazgectiniz nelere kafa tuttunuz ya da diger takimlar icin

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• dualarımdan eksik etmedim

0|0
    1|1
    • Enfes bir cevap tebrikler gassarayli olmasan eig secerdim :))

• teşekkür ederim Fenerbahçeli en iyi vereceğini biliyordum :))) duayı eksik etmeyelim :)))

• Rica ederim galatasarayli iyi aksamlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbir şey

0|1
    0|0
  • alışveriş yaptım maça gittim deplasman maçlarına gittim fenerbahçemin

0|0
    0|0
    • Allahina kurban nerdesin sabahtan beri disikanaryalarim benim seviyorum sizi ekmegi tuuzaa banip banip yer gibi gecelegin atesler icindee uyaanarak agzimi dayayip musluga su icer gibi

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin yaptığın takımın için birşey değilki kendine zarar vermek takım için resmi ürün alınır maça gidilir kombine alınır yardım yapılır vs vs dir sen sevgilinden ayrıl babandan dayak ye kavga et bıçaklan bunlardan Fenerbahçeye ne? Biraz bilinçli taraftar futbol sever olabilsek ne güzel olucak. Babam Fenerli gayet iyi anlaşırız takım için belki ufak tartışma oldu ama kavga hele bıçaklı kavga olmadı takım için sevgilimden ayrılmadım ben birşey yapmamışım takımım için bıçaklanmam lazım benimde doğru babamdanda dayak yim

0|0
    0|0
    • iliyosundur zaten fenerium turkiyenin en iyi satis yapan 2. spor magazisi o yuzden bu yonden kiyaslayamam baska takimlarla bari diger yonden kiyasliyim dedim. Urun zaten aliyirum hersene yeni sezon formasi almayana FENERBAHEli demiyoruz biz. b

• Üniversite dahil tüm eğitim hayatımda sınıfta en az bizden vardı Onların laf ve kupa kalabalığına rağmen Beşiktaşlı olmak bu takimi sevinmek için sevmemektir

0|0
    0|0
  • Deplasmana gittim en zor senelerinde bile destekledim.
    Gerekirse kavga ettim gerekirse yürüdüm Ua ile ama bana göre hala bunlar yetmez.

0|0
    0|0
    • Tebrik ederim bnde yaptim bunlari ama yazma geregi duymadim boynumun borcu destek vermek maca gitmek yuruyuslere katilmak forma almak

• İstemiyorsan yazma bananeeenetse tartismiyorum futbol ve siyaset ya siliniyo ya sikayet ediliyor iyi aksamlar.

• eyvallah sanada.

Yükleniyor...