Kapat

Dalarda yürüyüş yapanlar tırmananlar gelsin?

dağa tırmanan ya da oralarda yürüyüş yapan varsa nasıldı? anlatmak ister misiniz? bir de fotograf paylaşmak isterseniz sevinirim.

Not. :) yapmadıysanız alakasız cevap vermeyin cevapsız kalsın soru daha iyi.

Güncellemeler:
Kimlerle yaptinız ondan da bahsederseniz iyi olur dağcılık kulübüyle mi?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• sakaryanın karasu ılçesınde son bahar ayında maden deresı dye bır yere gıtmıstık. şelaleye ulaşmak ıcın sabah 7 de cıktıgımız yolculuk 11.30 da anca gerı donerek noktaladık. patıka gıbı, kenarı ucurum olan sadece ayak genıslıgınde bır yoldan gıdıp gelmıstık. bırde ıkı magaranın ıcınden gecmek zorunda kaldık kı ıcerısı zıfırı karanlıktı. yolun bır bolumude emeklıyerek gecmıstık. şimdiki aklım olsa asla yapmazdım. unutamadıgım doga yuruyusum budur. fotoda bakayıp bulursan atıcam

1|0
    0|0
    • :) harika. Gittiğin grubu nerden buldun kız var mıydı aranızda.

• turlar var bu sekılde hafta sonu doga yuruyusu yapan. bulundugun ıldede vardır mutlaka tekırdag edırne taradındaysan zırve dagcılık klubu var hemen her hafta sonu doga yururyusu yapıyorlar. oraya katılabılırsın. ya da sevgılınle basbasa haftasonu yuruyus yapabılırsınız cok daha zevklı romantık oluyor

• :) zaten sevgilim olsa her şey çok daha kolay olurdu. biraz daha bakınayım belki cesaret eder katılırım. :) teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Yuryusun kralini yaptik hemde 35 k. g lik cantayla
    http://hizliresim.com/XD4m0D

1|0
    0|0
  • yaz aylarında sabah 7 ile 10 saatleri arasında yapmalısın,
    Kışın da Öğleden sonraları tavsiye ederim.

Ormanlık bir yer ise ikindi vakti de olabilir. Şimdi dağ var, dağ var.
    Mersin-Mut Sertavul geçidi ile kozlar yaylası ve toroslar zirvesi benim için unutulmazdır.

1|0
    0|0
    • Şimdi giyim nasıl olmalı ayakkabi nasıl olmali sıkıntı olur mu yeni bir şey alamam da. Kulübe katılsam ilk yürüyüş için günlük giydiklerimle olur mu ki

• Valla biz toroslarda doğduk büyüdük ayağımızda karalastik denilen naylon ayakkabı olurdu kibarımkibar biri değilsen ayakkabı da öyle ağır bişey olmasın. Dağlar eğitti biz Yörükleri giyim kamuflaj konularına takılma oraye git keyfini çıkar mis kokulu doğanın..

• http://i.hizliresim.com/z24934.jpg
    baya oldu bı hafta sonu canım sıkılmıstı duzceye gıttım ve boyle bır yerde gezmıstım baya zevklıydı

1|0
    0|0
  • Gümüshanede okuduğum yillarda iken tirmandim. Tirmanma derken alet erdevat yoktu.3 saat surdu yukarıya cikmak. Harika bir görüntüsü vardi ama şu an arşivde paylaşmak isterdim. ama başka sefere artik :)

1|0
    0|0
  • Dağda yürüdüm zevkli

0|0
    0|0
  • evet gecen sene sumbul dagına cıktık:)3500 rakımlı hatta yanımızda bır arkadasımız engerek yılanı tarafından ısırıldı

1|0
    0|0
    • Dağ doğa falan iyi güzelde hayvanlar sıkıntı işte.

• evet allahtan tel cekıyordu. jandarmaya haber verdık 3 helıkopter geldı onu almaya o zaman cok duygulanmıstım gercekten.

• Yapmadığım ancak yapmayı istediğim şeylerden birisidir.

cut.

0|0
    0|0
  • Dagın basındayım operasyonlara gidiyoruz bazen. burada agac bile yok anlıcagın heves etme derim :)

1|0
    0|0
    • Ben artvinliyim dağlara bayılırım :)

• Oranın dagları güzel tabi lakin ben lanetli topraklardayım:)

• İnsan doğada kendini daha özgür hissediyor. Bol oksijen, temiz hava, doğayla başbaşa kalmak ayrı bir dünya.

0|0
    0|0
  • Hafta sonlari dags gezmeye dolasmaya giderim sansliyim koyumuz ormana yakin

1|0
    0|0
  • Yapmadım ama denemek isterdim

0|0
    0|0
  • Ben hep giderim de fotograf yok şimdi 😄😄 nerelisin acaba?

0|0
    0|0
  • hiç yapmadın mı? keşke ölsen :)

0|0
    0|0
  • Yaptim dogalliklar arasinda insan kendini bir baska mutlu hissediyor

0|0
    0|0
  • Artvin muhteşem bir yer kısmet olmadı daha ben yapamadım tam anlamıyla ama öyle gezdik dağın eteklerinde falan :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzeldi valla birkaç kez yaptım çok zevkli oluyor..

1|0
    0|0
    • Anlatasın yok mu. Hani neler hissettin nasıldı ayrıntıya girmek istemiyor musun.

• Ben profesyonel olarak yapmadım.. hani güzel bir duygu ama.. dağın zirvesine ilerledikçe bir başarı hissiyatı dolduruyor insanı.. ve temiz hava da cabası :)

• :) guzel peki kimlerle yaptın dağcılık kulübüne ya da yürüyüs gruplarına mi katıldın.

• bir ara yuvarlandım Toroslarda bir daha tövbe ettim

0|0
    0|0
  • yapmadım hep yapmak istemişimdir :(

0|0
    0|0
    • :) bence bir adım atmalı ve bunu yapanlara katılmalıyız.

Yükleniyor...