Kocasının sevmediğini bile bile öyle yapan kadın, bunu kim için yapar?

kocasının yakıştırmadığı saçı yaptıran, kocasının yakıştırmadığı kıyafeti giyen,bunu kim için yapar? bi kadın en çok beğenmesi gereken kocası / nişanlısı ya da sevgilsi değil midir? dolayısıyla düğüne giderken biraz da eşinin söylediğini dikkate alması gerekmez mi, siz alır mısınız?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Kocası emreder gibi söylüyorsa ya da başka bir durumdan kocasına kızgınsa inat edip söylediğini ciddiye almıyor olabilir.Kocası kırmadan normal bir şekilde söylüyorsa,kadın buna rağmen adamın dediklerini önemsemiyorda adamı takmıyor demektir.Başkaları için giyinmeye başlamıştır.

0|1
    0|0
    • başkaları için giyinmeye başlamıştır; artık önemsemiyor, saymıyor gibi mi?

• kadınlar hakkında öğrenmem gereken o kadar çok şey var ki :)

baskın olmaya çalıştığını anladğm an soğuyorum kadından da erkekten de. kadının baskın çıkma ihtiyacı duymaması için ne yapabilirm?

• Net ve tutarlı olmalısın.Kararlarının arkasında durmalısın.Sana saygı duymasını sağlamalısın.

Kızlar Ne Diyor 12

• evet oyle olmalı ama mesela benimde sevgılım sıyah sac ıstıyor ben ıstemıyorum her ıstedıgını yapamayız sonucta sacı kullancak olan o. once kendı ıstedıgıyle hevesını alsın sonra senınkını yapar

0|0
    0|0
    • yani kocası duruken kendini başka erkeklere beğendirmeye çalışmasıyla ilgisi yok mu? seni demiyorum, genelde kadınlar

• her kadını bılemem tabıkı ama bence oyle bır amacı yoktur kendı hosuna gıdenı yapıyordur

• Öncelikle tam olarak nasıl bir tepki aldığına bağlıdır kadının.

Kadına "mini, dekolte" giydi diye "beğenmedim" diyorsa koca, ben olsam gene giyerdim. Biz kadınlar kısıtlanmayı sevmiyoruz.

Ama mesela kıskançlıktan değilde gerçekten net fikri ile diyorsa atıyorum "hayatım bu renk sana yakışmamış bence kırmızı yada siyah giy" falan gibisinden diyorsa o zaman sözlerine dikkat kesilirim.

0|0
    1|0
    • güzel. yo dekolte için sormadım. ama onu da merak ediyorum. bi erkek, yanındaki kadının başka erkeklere dekolte göstermesini kabul edemem, kıskançlıksa kıskançlık, herkese göstereceğini bana göstermesin mümkünse. senin fikrini anlıyorum, kısıtlanmak istememekte haklısın, ben kadın olsam iki bakacaklar gururum okşanaak diye yanımdaki erkeği o duruma düşürmek istemezdim herhalde.

• Allah aşkına böyle saçma bir şey var mı? Bunu bir su yada yemek ile denk getirmek gerçekten saçma. Allah irade denen bir şey vermiş. Cinsel dürtüler bir tek erkeklerde yok. Biz kadınlarda da var. Eğer bir erkek kendi anasına bacısına bakılmasını istemiyorsa kendide bakmayacak bu kadar basit. Özgür bir toplumda yaşıyoruz. Bir kadın kendini sırf erkekler bakacak diye kısıtlamak zorunda değil!. Bir koca buna kızıyorsa karısını değil önce hemcinsini sorgulasın.

• mantık olarak basit. ama gerçekte o kadar da basit değil. kadında cinsel dürtüler var, ama demek ki erkek kadar değil. bilmiyorum nasıl anlatılabilir ama işte öyle. erkek dayanamıyor demek ki, kadında da o kadar güçlü olsa o da bu kadar dayanabilirdi inan. allah irade vermiş. orası doğru. çok karışık ya herşey,

• Biri için değil kendsi ve dışardaki dğer kadınlardan daha güzel olmak için yapıyodur..kenedeni öyle rahat hissedyorsa isstedğn kdr engel ol neye yarar

0|0
    0|0
  • eger dedıgı benım de ıcıme sınıyorsa ona gore gıyınırım ama dedgı ıcme sınmıyorsa dınlemem baskası ıcın degıl kendım ıcın gıyınırım kendımı nasıl gzel hıssdıorsam terchım o kıyafetten yana olur.

0|0
    0|0
  • kocasını sinir etmek içidir yada onu fazla sevmediği için takmıyodur

0|1
    0|0
    • bana da öyle geliyor, sence bu duruma düşmemek için beraberlikte neler düşüyor erkeğe

• taş olsa taş çatlar dieye bi deyim var dayana bilfiğin yere kadar dayan olmuyosada zorlamaa derim

• ne istediğini belirt karşıdaki muhakkak anlar anlamazsa seni sevmiyordur

• ben olsam dikkat ederdim tabi sonucta benim kocamin fikri de onemli :)

0|0
    0|0
  • Kocasının söyleme tarzına bağlı. Giymiyceksin,etmiyceksin gibi emreder tavırla söylüyorsa inadına giyer.

0|0
    0|0
    • haklısın, nasıl söyeyebilir, nasıl söylerse olur

• Ya mesela benim ebeveynlerim sakız çiğnememi beğenmiyordu. Düzgün çiğne! şeklinde dedikleri zaman pek takmadım. Sonra "Kızım böyle çiğniyorsun ya hani pek hoş olmuyor basit kadınlar gibi oluyor biraz daha dikkat etsen he yavrum?" dediler, dikkat ettim. Hani böyle ses tonu bile önemli. Yumuşak, sevecen, emreder gibi değil öğüt verir gibi de değil "öyle daha iyi olmaz mı" tarzı teyit eder gibi söyle

• tatlı dile çok ihtiyacım var :) başka varsa paylaşmanı isterim, ama yoksa bu kadardan bile çok şey öğrendim,uygulayabilirsem çok güzel, teşekkür ederim,

• eğer çok fazla yapıyorsa bu kadınlar başka biri vardır bence o kesin ama bende kocama güzel gözükmeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • eğer söylediklerininz karınızın hoşuna gitmemişse bunu size söylemeden yapar incinmeyin ama eğer hoşuna gidipde giymiyorsa bu kadını kırmışsınız siz

0|0
    0|0
    • benim kaarım yok, sevgilim de yok :)

ama çevremde böyle kadınlar çok. kendimi kocalarının yerine koyunca da mutlu hissedemiyorum. aleyna; hoşuma gideni giymiyorsa, ondan hoşlanmıyor demek mi, onu anladım. (kadın kocasına beğendirmeye çalışmicaksa kime çalışack? ben başka erkekler için giydiğini, kocasına güzel görünmeyi önemsemediğini düşünüyorum da... çok mu yanlış. (kadınları kıskandırmak için giymesi de erkekler için giymesi kadar soğutur)

• beni böyle beğenmemişse almasaymış

1|0
    0|0
  • sen böyle söyledin ya bunları inadına yapıp -olmayan- kocamı kızdırasım geldi.

0|0
    0|0
  • Kendime yakışanı yaparım. Kimsenin düşüncesi önemli değil benim için .

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadını eşya gibi gören çarpık bir zihniyetin yansıması işte..Onun kendi istekleri ve tercihleri olamaz mı?

0|0
    0|0
    • başkalarına beğendirmesi de kendi tercihi, hoş görmek zorundayız demek istedin, doğru mu anladım

• Amacı oysa tabi ki..Ama dediğim gibi..Hiç bir şey yapmasa da dışarıda onu görüp beğenen biri olabilir...Saçını yeşile boyasa da...asker botu giyse de vs. vs. Ne milletin gözüne perde çekebilirsin, ne eşini hapsedebilirsin...Seni seviyorsa, senin yanındaysa zaten sana aittir...

• aynı fikirdeymişiz, sevindim :)

• Kadınım terso birisiyse yapma dediğimi inadına yapıyorsa, boşarım arkadaş, sözümü dinlemiyen hiçe sayanla işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Kadin robot dgildir.

insandir.onunda nefsi ve istekleri vardir.

nasil mutlu olacaksa oyle giyinmelidir.

Kimse bir baskasi icin karekterini degistirmemelidir.

0|0
    0|0
  • Kendisi seviyorsa sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...