N'apıcam ben burada tek başıma bütün gün? :(

babamın ısrarıyla kırıkkaleye köyüne memleketine geldik evde yaşlı babanne temizlik hastası hala var nefret ettirdiler ilk günden koltukta oturuyorum kalkarken oturduğum yerı düzelticek mişim duşa giremiyorum istediğim zaman yemek yemek için mutfağa geçtiğimde surat yapıyor laf söylüyor iyi hadi temizliğe yardım edeyim dedim beğenmiyor yine bi kulp buluyor bezdirdi ya basıp gelicem de babannemin ve babamın hatrına katlanıyorum sabahın köründe pikniğe gittiler bizim arabayla diğer halayı çocuklarını annem babanne filan derken acı haber sana yer kalmadı bilmediğim etmediğim bi yerde sadece çarşı var onu biliyorum kalakaldım napıcam ben burada tek başıma bütün gün? :(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Köyde yaşıtların vardır, onlarla tanış kasma kendini.

0|0
    0|0
    • yok ya bir insan evladı yok benim yaşlarımda hepsi erkenden kocaya kaçmış

Erkekler Ne Diyor 6

• Büyükşehir her zaman büyükşehir degildir. ara sıra köylere gitmek güzeldir. ileride bil ki köyde yaşamak şehirin igren kokusu pislik insalarının oldugu yerden defalarca kez güzel oldugunu anlayacaksın

0|0
    0|0
  • Çok yumuşakbaşlı bir kızsın. Biraz aykırı ol.

0|0
    0|0
  • Buradan birileriyle muhabbet et geçer vakit. Ekle

0|0
    0|0
  • gübre temizle

0|0
    0|0
  • ben de yanlızim ekle beni konuşalım

0|0
    0|0
  • Köyü dolaş,hayvan besliyorsanız onlarla ilgilen,yada atla minibüse git şehir merkezine

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki hiç bi yeri

• Bende tek oturuyorum evde.Yapacak hiçbişey yok valla.balık beslediğimden bazen balıklarla oyalanıyorum bazen internet geçiyor zaman işte napıcan

Kızlar Ne Diyor 1

• Piknik yeri ne kadar uzak bilmiyorum ama aksama kadar evde bos bos oturmaktan ise ara aileni ya beni alın yada bana yolu tarif edin ben geliyorum de. Yada yüz asan yok Gec mutfağa istedini yap. Ailen gelince yarına hazırlık yaptım bide karnimi doyurdum dersin. Ne kadar sevinirler bilemicem ama...

0|0
    0|0
Yükleniyor...