Edirne mi ? Gaziantep mi ?

Arkadaşlar her iki ilden basketbol takımlarından teklif aldım, sizce hangisini seçmeliyim ? Edirne cazip geliyor bana ama ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Takımlardaki diğer oyuncuları incele ve hangi takımın oyuncuları daha kötü ise o takımı seç. Böylece kendini daha iyi gösterebilir ve önümüzdeki dönemde çok daha iyi bir transfer teklifi ile karşılaşabilirsin.

0|0
    0|0
    • henüz a takımda oynamadım profesyonel olarak, genç takımda parladım ısparta da, yani fiziksel açıdan kuvvetlendiğim zaman önümde oynayan oyuncunun hiçbir önemi olmaz :)

• İnşallah. O zaman hangi takımda daha çok forma şansı bulacaksan o takımı tercih et bence. Yolun başında olduğuna göre ilin durumu şu anda önemli olmamalı senin için.

Kızlar Ne Diyor 1

• Edirne çok güzelmiş duyduğum kadarıyla bende henüz gidemedim:) Gaziantep'in de yemekleri bir harika:)Sen kilo alma nasılsa sporcusun Edirne'ye git yerimize de bir porsiyon ciğer yersin:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gaziantep bb. takımı olin edirneye göre daha sağlam kadro kurdu özellikle yabancı transferleri yerindeydi.seni tanıyormuyuz?

0|0
    0|0
    • henüz genç takımda oynuyorum ısparta'da, olin edirneye gitmeyi düşünüyorum orada takıma girebilirsem a takımda birkaç dakika süre alabilirim oradan tanırsınız :)

• bende basketbolla ilgileniyorum.genç takımda olacaksan oturduğun sehre yakın olması avantaj olur.Ama G.antep bb Karataşta coşar bu sene

• İmkanlar önemli tabiki ama Edrine daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • İstanbul daysan Edirne daha cazip.

0|0
    0|0
  • edirne iyidir

0|0
    0|0
  • edirne beya :)

0|0
    0|0
  • edirne üj bejler iyidir ;)

0|0
    0|0
  • Edirne daha mantıklı bence..Profesyonel misin

0|0
    0|0
  • Edirneli olarak söylüyorum Edirne Olin ;)

0|0
    0|0
  • Edirne

0|0
    0|0
Yükleniyor...