Krav maga yapan var mı? nasıl bir spor?

krav maga yapmak istiyorum ama nasıl bir spor birde oturduğum şehirde yok İstanbul da var önerebileceğiniz başka sporlar var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir kaç dövüş sanatı ile krav maga ben yaptım aslında en iyilerinin arasında denilecek dal budur.
    sana bir yer önerebilirim taylandlı bir antranör önce maddi durumun olması gerek sonra ise benim eski üstadım empati kuruyor sonrasında kabul ediyor. gerçi beni bir süre sonra çalışmalardan kovdu hee bide yeminine sadık olman gerek

0|0
    0|0
    • yer nerede birde aylık ne kadar İstanbul'da 100 tl di

• şu an maddi durumla ilgili bir şey yapamam çünkü öğrenciyim ve ailemin parasıyla yapmak istemiyorum yakınlarda büyük para bekliyorum gelirse gitmek isterim bende ruhuyla felsefesini benimsemiş kişilerden eğitim almak istiyordum çok sağol abi hocaya nasıl ulaşabileceğimi söylersen özelden de atabilirsin çok memnun olurum

• :D birde ayıptır sorması niye atıldın abi bahsedersen kurallarından ve yemininden sevinirim hazırlıklı gidelim

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşlar bir ara bahsediyordu iyi eğlenceli diyorlardı

0|0
    0|0
  • güzel eğlenceli bir oyun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kick boks yap.

0|0
    0|0
  • krav maga arkadaşım Ankara da gıdıyor. baya şişmandı başladığında şimdi epey zayıfladı.. yakın dovus teknıklerı. falan keyıflı ve etkili..

0|0
    0|0
Yükleniyor...