Neden her evli ve boşanmış insan bekar olana "Aman sakın evlenme" der?

evet sorumun başlığındada olduğu gibi neden bazı insanlar karşısındaki insana aman sakın evlenme der yani bekarken yaşadığınız aşk dolu günler iyi güzel hoş geçiyorda evlenip yuva kuruncamı bozuluyor bir çok yakınımda bana bunu söylüyor sakın evlenme diyor yaw sen mutlu olmasını bilmiyorsan benim suçum ne neden evlenmeyemişim ki bal gibide evlenicem yeterki o kısmet çıksın bana:)

Güncellemeler:
soruma saçma sapan cevaplar vericek olan bi zahmet kendilerini yorupta yazmasınlar arkadaşın biri maden evleniceksinde neden soruyorsun bu soruyu diyor lütfen soruyuda anlayarak okuyun

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• kötü deneyim yaşayanlar tavsiye etmez ama mutlu evliliği olanlar tavsiye eder. sen içinden geldiği gibi yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evlen tabi ya,hep kıskançlıklarından onlarınkisi.

0|0
    0|0
  • walla bu gidisle seni alcak olani sanmiyorum. evde kaldin sen :) artik tursunu kuraruz .. :) hihi

0|0
    0|0
    • evde kaldın diyorsun yani şimdi bana sorun değil bu benim için bekar yaşarım bekarda giderim bu hayattan ne insanlar var yaşı 40 halen evlenmemiş ben bu yaşıma kadar isteseydim evlenirdim ama kısmet olmadı benim istediklerim beni istemedi beni isteyenleride ben istemedim anlıyacağın bu yani evlenmek içinde can atmıyorum kısmet diyorum :))

• desene senin kismetin benim :))))))

• baba olmak istemiyorsan evlenme diyorum ben, sakın evlenme degil

0|0
    0|0
    • ben istiyorum istemeyenlerde kendileri bilir zorla kimse evlenmiyor bu hayatta

• vala yorumlarınızdan anlaşılan sizde pek evlenme taraftarı değilsiniz gibi yada evlisiniz ama mutlu değilsiniz

• taraftarı degilim, ama benim ya da baskalarının dusuncesi seni etkilemesin herkes istedigini secmekte ozgur

• sevgilim bosanmis biri. evlilige soguk bakmiyor hani. basta bakiyordu hallettim hehe

0|0
    0|0
  • neden diyorlar bilmiyorum ama onların sözünü dinilorum evlenmiyrom :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Normalde ahkam kesmeyi seven bir toplumuz. Birisi kendi başına kötü bişey gelince diğer herkese de gelecek sandığından hazır fırsatı buldum diyerek iki misli ahkam keser. "Bekarlık sultanlık" imiş, neresi sultanlık? Kendi etmiş kendi bulmuş, sonra da bana sakın evlenme diyecek. He he deyip geçerim

0|0
    0|0
  • O kısmetin yanından yazıyorum o artık benim nihahahahahahaha.

1|0
    0|0
  • Sigara da envaiçeşit hastalığa neden oluyor ama yine de tüketiliyor hafız.

0|0
    0|0
  • rahat battıysa evlen.

0|0
    0|0
    • ne alaka kardeşim rahat batmayla her insan o duyguyu tatmak ister evlat sahibi olmak ister elbette iyi günlerde kötü günlerde olucak bu ilişkide ama kötü günlerde birlikte el ele verilerek aşılacaktır

• duygular saf, temiz ama gerçek pek de öyle olmuyor. zaten evlat sahibi olma isteği olmazsa, evlenmenin yanından bile geçmezdim. neyse bu işler anlatılmaz yaşanır.

Yükleniyor...