Arkadaslar hagiyi alexle kiyasliyorlar sizce bu gunahmi?

Arkadaslar hagi alexle kiyaslaniyor buyuk gunah bence hagi dunya efsanesi alex fenerbahce futbolcusu alex iyi penalti atar hagi penalti atmaya tenezzul etmez atcagi zaman monacoya attigi gibi fuzeyi yollar he illa biriyle kiyaslayacaksaniz hagiyi wesley sneijderle kiyaslayin ikiside fuzeci ikiside efsane turkiyeye boyle oyuncu gelmedi Hagi wesley sniperrrr

• katiliyorum
    100% (1)30% (3)36% (4)Oy Ver
  • katilmiyorum
    0% (0)70% (7)64% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Niye günah olsun?
    he alexle hagiyi kiyaslayan futbol biliyorum diye gelmesin bana. Hagi iki tane uzaktan gol atmaktan baska napti?
    Alex napti? Uzaktan da attı yakindan da atti. Kafaylada atti ayaklada attı. Orta saha oyuncusuoolmasına rağmen 25-30 gol attığı sezon oldu. Ortalama her sezon 20 gol 20 asistle oynayan bir futbolcu. Kosmamasina rağmen çıkıp bir pas atıp işi bitiriyordu. Bunların hepsini bir kenara birakirsak Futbolcu olmak fazla gol atmayi gerektirmez. Futbol cömertliktir. Insanliktir. Alex attığı 3000. Golden sonra verilen 300.000 dolar primi şehit ailelerine bağışladı. Hangi futbolcu. Ismini rakip takımın formalarinda gördü. ? Hangi futbolcu takimdan ayrılırken evinin önünde bjk gs ts takim taraftarlari geldi? Ve İstatistiklere girin bakın alex ne yapmış Hagi ne yapmış

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Alex düz bir futbolcu sadece fenerde başarılı olabilen ve diğer dünya takımlarında ayağında top bile tutamayacak birisi.

Sneijder dünyanın en iyi 10 numaraları arasında gösterilen bir yıldız onla bile kıyaslanamazken Hagi - Alex diyenlerin futbol bilgisinin olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Günah değil caiz gizli

0|0
    0|0
  • Alex sadece penaltı mı atıyor? İşte gel bu karı milletiyle futbol konuş.. futboldan anladıkları bu kadar

1|0
    0|0
  • Boş insanlarla konuşmaya bile gerek duymuyorum çok boş insansın

1|1
    0|0
  • Hagi gibi bir efsane gelmedi Türkiye ye Hagi kimseyle kıyaslanamaz Alex bile güler Hagi ile kıyaslanması na Hagi dünya çapında çok büyük bir oyuncudur Alex sadece Türkiye de yaptığı işlerle hafızalara kazındı ama Hagi öylemi

0|0
    1|0
  • ikisi de müthiş oyunculardı. açıkçası ikisini de izlediğim için şanslıyım diyebilirim. bunun yanısıra sneijder bu ikisinin yanında sıradan bir futbolcu. aynı cümlede bile geçmemeliler.

0|0
    0|0
  • soruyu neden sordun sen?

0|0
    0|0
  • helal sana renktaş :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...