Alex ve Aykut Kocaman atışması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugünü değerlendirmek gerekirse, bayan taraftarların yaptığı 1-0 yeniyorken bile o tezaruhat ııydı fakat ben aykut hocayıda alexside seviyorum bence böyle iki güzel futbolcuların atışması özellikle twitter gibi siteler yüzünden çıkan atışmayı doğru bulmuyorum sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Açıkçası ben çocukluğumdan bu yana Aziz Yıldırım'ı severim. Bugüne kadarda hep arkasındaki destekçilerden oldum. Ama söz konusu bizim takımımız ve Alex yaşını falan geçiyorum gerçekten iyi bir futbolcu. Fenerbahçe'ye çok büyük katkıları oldu, yeri geldi sahada tek başına mücadele etti. Bu takımı Alex'in idare ettiğini düşünenler var ve buna kızıyorlar.Oysa o da Fenerbahçe'nin bir futbolcusu ve kadroda yer verildiği takdirde çıkıp görevini en iyi şekilde yapmakla yükümlü. Gelelim Aykut Hoca'ya. Bu konuda Aykut Hoca'nın gitmesi taraftarıyım. Alex'e gereksiz bir baskı var. Bu adam çıkıp sahaya görevini hakkıyla yerine getiriyorken kadroya alınmaması saçma. Kendi egoları yüzünden hem böyle değerli bir oyuncuyu küstürüyor hemde takıma zarar veriyor. Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını da dinledim. Aykut Kocaman'a sahip olmamızı söylüyor. Fenerbahçe'yi geçen yıl o ayakta tutmuş. Ama şunu söylemiyor, koskoca Fenerbahçe taraftarı her zamankinden daha fazla takımına destek oldu, Çağlayan'da sabahlara kadar bekledi, maddi manevi hep takımının arkasında durdu. Bunu Aziz Yıldırım'ın dile getirmeyip üstüne böyle bir şey yapması beni feci hayal kırıklığına uğrattı. Kocaman'dan önce bu takımın başına getirilen kaç teknik direktör varsa başarısız olduğu anda kovuldu peki bu adam niye gönderilmiyor? Açık açık Aykut Kocaman'da bende kulüpteyiz diyor yani Alex'i gönderecekler. Transfer yapmadılar orta saha bomboş. Alex kalsın Aziz Yıldırım Aykut'u da alsın gitsin. Böyle yaptıkça Kocaman'a duyduğumuz saygı da azalmaya başladı. Ve taraftarı yok saymaları onların değerini daha da düşürecek. Kaptan'ın yanındayız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu tartışma körüklenmemeli.Keşke olmasaydı.

0|0
    0|0
    • evet keşke çok yanlış oldu

• alexi gonderecekler zemin hazirliyorlar...hic bi fenerbahceli taraftar istemez alexin gtmesini

0|0
    0|0
  • Aykut zaten alexi siliklestirmekten yana..fenerden gitmesi gereken biri varsa o aykuttur alex degil kesinlikle. Fener tarihinin en ezik maclarini sergiliyor .. ben de fenerbahceliyim ama durum bu.

1|0
    0|1
    • aziz yıldırım asla aykutu yollamaz

• Bu adam fenere hic bisey getirmedi.ruhlari uyusmuyor bi kere. Fenerin ruhu hep dinamiktir bu adam cok pasif. Mesela tek izledigim mac fb gs maciydi. Orda fatih terim o kdr guzel yonetti ki. Resmen adam beyniyle mac yapti orda. Aykutsa peh.. yani olmuyor onla.. alex zaten fenerin iskeleti gibi yani hep onun tarafindayim ben.

Erkekler Ne Diyor 7

• moskova maçına kadar konunun üstüne sünger çekilmeli.tartışma yapılacak zaman değil

0|1
    0|0
  • Galatasaylıyım.. beter olsunlar demek geçiyor içimden ama aslında aykut ilk kez teknik direktor gibi davrandı .. alexbahçeyle fenerbahçe arasında bir seçim yapılmalıydı artık .. aykut bundan sonraki kararlarında daha cesur olacaktır .. fenerbahçeyi oynatmak istediği taktik te hiç fena değil .. yumruk ye ama nakavt olma , vuruşunu sağlam yap rakibi yık .. tutturursa çok başarılı olacaktır ..

0|1
    0|0
    • bunun sırası değil şimdi adam oynamak istiyor alex şuan var olmadığı zaman bakılır çaresine

• çıkarsın .. aslında elenirseniz 9 milyon ek para kazanacağız ama umarım eze eze yenersiniz şu rusları ..

• inş kardeşim

• 2 Sene önce bekir salağı yüzünden yong boysa yenildik elendik bekir takımda hala yine sebebimiz olacak hala göndermedi ama 2 sene önceki yong boys takımından bizi eledin tebrikler der gibi gitti bienvenüyü aldı çaresizce şimdi adam nerede kulübede belkide gitti gidecek haberimiz yok..

Aykut tek kelime ile Alex'i çekemiyor kendi üzerine çıkmasına tahammülü yok aziz yıldırım gibi Alex takım gibi oynamıyoruz dedi aykut efendinin zoruna gitti doğrular...

Şimdi 4 gol daha atarsa Alex fenerbahçe tarihine geçecek en fazla oyuncu olarak Aykut'u da fenerbahçe tarihine gömecek böyle kompleksli adamları hiç sevmiyorum Ali şen iyi ki de göndermiş zamanında takımdan...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe büyük bir klüp 1 maçta oynamadı diye ortalık velveleye verilmez .tamam büyük bir futbolcususun ama yaşın olmuş 35 daha nereye kadar fbde oynayacaksın daha genç futbolcular varken .fenerbahçeden kimler geldi kimler geçti alexte gelip geçici ...

0|0
    0|0
  • aykutun bır gecmısıne bakın sakaryalılar cetesının ele basıdır oguzla beraber alı sen bunları zamanında tehlıkeyı sezıp kovdugunda herkes baskanı suclamıstı ama gelınen zaman alısenı haklı cıkarttı aykut fenerbahcede bır cıban basıdıralex sı neden ıstemez alex 4 gol sonra aykut kocamanın rekorunu tarıhe gomecek hazımsız karaktersız bır serefsızdır aykut alex bu takıma cok sey verdı pekı ya aykut...

0|0
    0|0
  • yarın alex ile aykut kocaman fotoğraf çekinirler, alex twitter'da paylaşır olay biter alex ilk 11. takmamak lazım standart şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • Bu seviyede bu kavgalar gereksiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...