Askere gittiğimde sporla yaptığım kaslarımın erimesinden korkuyorum?

Arkadaşlar, bir yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Yazın askere gideceğim. Yaptığım kasların askerde erimesinden korkuyorum. Bu duruma nasıl çare bulabiliriz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• askere gittiğimde benim vücudum kütle kayıplarıyla eridiyse seninki haydi haydi erir !
    fakat usta birliğinde ben supplementlerimi ve banche sehpası dunbell bar ağırlıkları getirttim biraz dengede tutabildim... eğer mütevazi bir jandarma karakoluna düşersen aynılarını sende yapabilirsin yoksa hiç şansın yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Askerde yatmayacaksın ki endişeye gerek yok

0|0
    0|0
  • hergün spor yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erimez spor orda da var

0|0
    0|0
  • Orda daha güzelspor var merak etme.

0|0
    0|0
  • Erimeme gibi bir lüks yok hocam mecburen eriyecek barfix şınavla mekikle ne kadar ayakta tutabileceksin ki sonuçta fakat söyle düşün alt yapın var 3-4 ay a eski formuna kavuşursun kas hafızası böyle bir şeydir

0|0
    0|0
    • inşallah dostum. emeklerimin çok fazla zayi olmasını istemem.

• Yok o emekler hiç bir zaman zayi olmaz kaybedersin belki ama tekrar geri kazanırsın ne kadar kütlen var bilmiyorum ama uzun yıllardır yapıyorsan zaten kayıp olsa bile ilk haline falan dönmezsin

• Hergün sabah sporu yaptırırlar zaten.

0|0
    0|0
  • Erimez bence ordada eğitimler. Var

0|0
    0|0
  • Tersine dahada kasların çıkar. Dikkat et zebellah gibi olma. :))))

0|0
    0|0
  • Bulamazsın dostum erimez o kasları yakarlar bıdaha kas falan zor çıkıyo mk

0|0
    0|0
  • Askerde kaslarin erimesi mi guldurme beni mutant olup cikmada

0|0
    0|0
    • diyorlar proteini yeterli derecede alamazsın vs. birçok insan kaslarının küçüldüğünü söylüyor.

• Arkadaş adam body salonuna değil askere gidiyor saçmalamayın hocam Allah aşkına barfixle şınavla mı mutant olucak insanlar ben askerler arasında mutant göremiyorum kusura bakma her şeyin mantığı var :)

Yükleniyor...