Kadın bedeni üzerinden popülerite kazanmak, nedir ne değildir?

az önce bi iki tanesini engelledim.arkadaşlar yapmayın demiyorum hobi olarak gene yapın(bunun da modası geçti he.) tamam.kezban yaftalamasının modası geçmiyor tabi .peki.

şimdi evet her şey dalga geçmeye müsaittir.yoksa bu sikimsonik hayatın da bi eğlencesi kalmaz biliyoruz ama bunu yaparken ele aldığın konu neden hep kadın?bu kadar mı sığ bu kadar mı dar bi bakış açısı.biraz da erkeklerle taşak geçsen mesela?

düşünsenize bu sitede akşam sabah erkeklere bok atıp trollük yaptığımı ?aranıyor musun derler adama?

bayım aranıyor musunuz?

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• yarıldım gece gece hay sen bin yaşa yaaaa

kim tutar seni arkandayız :D:D:D

***** soruna da 5 yıldız benden :))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• regl mi oldun?...asdsadasd

1|0
    1|0
    • komik değil.asdsadasd

• aslında şiirsel bir kelime, günlük halk edebiyatında çok önemli bir yere sahip, aslında kullandığımız çoğu kelimenin aksine büyük ve küçük ünlü uyumu kuralına tabi ve öztürkçe bir kelime. negzel.

• iyi ki var.seviyoruz<3

• Herkes kendinde ne eksikse onu bastırmak için elinden geleni yapıyor. Örneğin karşıdakinin kusurunu birisi toplum içinde buluyorsa (bayan ya da erkek olsun fark etmez) bu onun bir şekilde noksan olduğunu gösterir. Bana göre kendini aşmış ve bilen bir insan kendisinden başka hiçbir şeyde kusur bulmaya çalışmaz. Tam tersine eleştiriyi bir yere kadar kabul eder ve kendi kusurlarını bulmaya çalışır ardından onları tartar ve ölçer sonra da eksiğinin üzerine gider. Yoksun insan (her manada) arayış içerisinde olduğu için toplum içinde karşısındakine eksiğini göstermek yerine tam tersi bir bakış açısıyla yaklaşır ve kısa süre de olsa ortamda ilgiyi üzerine çekmeye gayret eder. Ters açı işte bu ve bunun adı eksikliktir bana göre.. Umarım kendimi anlatabilmişimdir..

0|0
    1|0
  • kimileri rahat yetişmiştir onlara göre sadece ruhun doğasında vardır (rahat gezmek )

kimileri de dikkat çekmek , tabiri caizse peşinden koşturmak ister herkesi , en çekici ben olmalıyım takınıtısı vardır hatta bazıları güzellik yarışmlarına bile katılmayı düşünür

bu ikinci kısımdakiler daha çok kişiliği yetersiz olduğu için bedenini kullanarak ilgi çekmeye çalışan kimselerdir

boş

0|0
    0|0
    • canım bunu yapan erkeklerden bahsediyorum.

bidahakine soru içeriğini oku.

• vooaaaaa konunun direk kadınlarla alakası olduğunu varsayarak yazmış olduğum yorumları boşsayınız

eeee evet bunu yapan erkekler de yok değil , eşek sudan gelinceye kadar kafalarına vurmak lazım

• Bilmiyorum ama soruların yüzde doksanı kadınlarla ilgili olunca mecburen kadınlar tartışılıyor. Vay efendim kız nasıl tavlanır kız nasıl kendine bağlanır sizce şişman mıyım erkek arkadaşım beni kullanıyor mu gibi

0|0
    1|0
    • konuşmak ayrı bişe ona bişe demiyorum.

benim bahsettiğim kadınları bi şekilde yaftalayıp bundan popülerlik kazanmaya çalışan tipler.

• mehhh

0|1
    1|0
  • cevizli kusra bakma az evelki davranışım için ama açıklamak istiyorum izin verirsen

0|0
    0|0
  • Arayanı meşgule atıyorum ya :/

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben küçüklüğümden beri hep erkeklerin arasında büyüdüm ve erkeklerin beynini çok iyi biliyorum ve ben burada yazılan çizilen şeyleri cok ciddiye almıyorum ve ben bu sitede dahalık hiç kimseyi engellemedim.Arada bir yılanlar atlıyor akrepler sokuyor ama % 98 gülüp geçiyorum :).Erkekleri özellikle klavyenin arkadasında nette gezen erkeklerin dediklerini çok ciddiye alma.Erkek olsalar adam gibi adam olsalar kadınlara saygıları olur.Kafayı takma eş geç.Seni özellikle kızdırmak isteyenlere güleceksin :)

Hayırlı paylaşımlar

1|2
    0|1
    • Kafanı takma.Kim preem veriyor?Ben vermiyorum.Ben kadına kadın gibi davranmaya adamlara prim vermiyorum.Kendine saygılı olamayana ben hiç bir şey veremiyorum .Kendine dikkat et ve kavgalardan uzak dur..İyi geceler dilerim.

• iyi geceler :)

• Çünkü pipileri küçük.

1|1
    0|0
  • kendi bedenim uzerinden populerite kazanmayi seviyorum :)

0|1
    1|0
  • bazen anlamaya bile çalışıyorum ama yok o kadar saçmalayamıyorum

0|0
    0|0
  • biri seni fena kızdırmış mesele nedir tam anlayamadım ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...