Yarın gidip konuşacağım ama ne diyeceğimi bilmiyorum...

yarın gidip konuşacağım ama ne diyceğimi bilmiyorum. kendimi küçük düşürmeden ve değişik bir başlangıç yaparak konuşmak istiyorum. o biraz utangaç bu yüzdende son çare bu. kızlar siz olsaydınız nasıl açılırdınız? ve erkekler kız sizinle muhabbete nasıl girmeli?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bak bi arkadaşınla söylettir böyle daha iyi olur oda gitsin yanına işte onun haberi yok aramızda kalsın ama senden çok hoşlanıyormuş gibisinden laflar söylesin daha sonra kabul ederse eder o kız aranızı yapar, bakışlarınla etkile onu onda da gelmesse hoşlaşmıyo demektir...

BÖYLE Bİ ŞEY SAKIN YAPMA DERİM mantıklı fikirler üret 1 çuval inciri berbat edersin yoksa...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• merhaba ile basla fikirlrini dusunce yapisini anlamaya calis nelerden hoslanir bunlari ogren bunlar hakkinda farkli sorular sor anlamiyorsan bile ilgilendigini belli etmeye calis kendin hakkinda ne dusundugunu sor

tabi is lafa gelince bulbul gibi sakiyor insan uygulamaya kalktigibda dilini yutmus gibi oluyorsun nerden mi biliyorum kendimden

0|0
    0|0
  • Havadan sudan konuş gözlerinin içine bak. samimi falan ol doğal davran ne bilim işte...

0|0
    0|0
  • merdiven altına gelirmisin de

0|0
    0|0
    • baban seni o şekilde yapmış heralde.

• oğlum sen benden hoşlanıyor musun yoksa hoşlanmıyor musun adam gibi cevap ver.

0|0
    0|0
  • söyle ben seni ben senin ben senin taaa beni seviyorum uleyyy de

0|0
    0|0
  • selam

diyerek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben olsaydım konusmazdm

0|0