• Sor
  • Bence

Bir erkek ne zaman bir kadının değerini anlar?

birini çok seversin onn içn bazı şeylerden vazgeçersin . sonra haketmediğin şeyler yaşarsın ... merak ettiğim şu erkekler ne zaman seven bir... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 100

• bizde bayanlar için aynsını düşünüyoruz sevgi demek fedakarlık demektir demekki sen çok değerli bi insansın o bunu hak etmemiş bundan sonraki ilişkilerine başlarken dikkat et belirt bunu oda aynısını yaşatmasın sana..

• pilav lapa oluncakahve köpüksüz oluncaçay demini almayınca

• mezarda emeklilik gibi bişey bu da

• başka kadın bulamadığı zaman

• Kaybedince veya kaybedeceğini düşündüğünde.

• Seven bir erkegin degerini bir kadın ne zaman anlarsa. Erkek degerini zaten biliyordur emin ol.

• o zaman da pek bir rehavet çöküveriyor size

• Neden çöksün ya? çökmez. çöken bir sevgilin varsa yada çökme ihtimali olan erkekleri tanımışsan ne diyebilirim sana ?

• alkol aldıklarında

• kaybettiği zaman

• anlamaya gerek yok, anlayınca işin tadı tuzu kaçıyor. iyi böyle.

• Bayanlar doğru dürüst erkeklere değer verdiği zaman...

• cok doğru dedin sayın guru

• Öncekileri Göster
    • kavun ya kokla gene de artısın

• Parfüm sıkıyorlar herbir yerlerine. Koklasanda anlayamıyorsun. Daha çok hareketlerine bakıyoruz o yüzden ;)

• ya kaybettikten sonra yada partneri öldükten sonra çünki aynısını bir daha bulamaz allah her insanı normalde farklı yaratmıştır karekter olarak bazıları biraz benzesede

• düğünden sonra anlar.şöyle karşına alır bir bakarsın:altınlar(çeyrekler,bilezikler,blabla)ellilikler,yüzlükler hatta ikiyüzlük banknotlar...hatun gözüne merkez bankası gibi görünür yahu.ne değerli olur be! not:cıvıkbaba parayı beğendi.

• offf:D

• ben sadece dürüstüm. .)

• çoğunlukla kaybedince...

• kaybetme korkusu olmadığı içinmi rahat davranır peki

• Kesinlikle... Bu yüzden ilişkilerimde sevgililerime hep "seni kaybetme korkusunu bana hep yaşat" derdim...

• o kadından kadına değişir, hiç değeri olmayan kadınlar da var

• zamanı geçince ;)

• Eğer seni kaybettiğini düşünür ve dönmen için ısrar ederse değerini anladığını varsayabiliriz.

• değremi anlayan bir kadın varsa hayatımda her zaman değerinin 10 katı değer veririm anlamakla zaman kaybetmem

• kadının hamilelik döneminde :))

• kaybettiği zaman anlar

• Sevdiği kadından daha kötüsüne denk geldiği zaman anlar..

• benim için ağlıyorsa değerlidir.

• kadın erkek meselesi değil , sevenin kıymeti bilinmiyor sadece, bir taraf hep fazla seven taraf oluyor hep

• cesit cesit kimisi kaybedince kimisi daha önce kaybetmisse kimisi hicbirzaman :) bazende kadindan aldigi degeri anladiginda...

• en fazla ne kdr sürer bu süreç :D

• kaybedince nin süresi yok zaten zaten bitmistir :) önceden deger kaybina ugramissa zaten senle beraber olup sevdiyse ayni hataya düsmez bu secenegide gectik... yeni teker teker gecmiyelim simdi :D bunun süresi nasil olucakki belki hic süresi yok belkide yarin belki yarindanda yakin :) yani bu insanda bitiyor simdi diyelim uzun zamandir birliktesiniz halen anlamadiysa zorlamaya gerek yok uzun süre derken sen gereken sevgiyi verdigini inaniyorsan ve anlamiyorsa demek istiyorum..

• göremediği şeylerin,kadının tahmin ettiği gibi çıktığı zaman..kabaca gelen,gideni arattığı zaman..

• Herşey sevgide bitmiyor. En önemlisi karşılıklı uyumdur. Bir taraf seviyor diye iyi bir sonuç alınmaz. Burada kadın yada erkeğin seviyor olması değil. Karşılıklı birbirlerinin tamamlayıp tamamlayamadıkları önemlidir. Birini sevmen değil önemli olan. Kimi seviyor olduğun önemlidir. Sevdiğin insanın kişiliği karakteri Bunlar önemlidir. Erkekler nezaman sever kadının değerini anlar? Eğer erkekte bazı şeyler oturmuş ise. Belli bir kişiliğe erişmiş ise. Hayatın laylaylom kısmını atlatmış yada o tarzda değil ise. Karşısındaki kişiye bakışları çok daha farklı olur. Bu sordugunuz soru yazmakla bitiremeyeceğim bir konu malesef :)

• daha kötüsünü bulduğu zaman :) veya birini bulamadığında. gerçekler acıdır.

• Ayni durumu birazda erkekler tarafindan baksaniz diyorum. Kac arkadasim var kiz arkadaslari cok seviyorum diye iliskiye basladi ama ilk firsatta hemen aldattilar. Asil deger bilmeyen kizlar. Yeter artik erkegiz diye gunah kecisi olmusuz sizin gibiler yuzunden. Istisnalar kaideyi degistirmez ama biz erkekler kizlar yuzunden cok eziliyoruz. Ister inan ister inanma ister inanmak isteme

• Seven bir kadın olsa değerini anlıycamda yok ki arkadaş. Kaç yıldır tekim hep :)

• onu kaybettiği zaman!

• düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 36

• kötü davranınca değer verirler genelde :D

• O kadını kaybettiginde.Ve onun gibi biri bulamayınca.Pisman olurlar.

• tren kalkmış artık nafile pişman olsalar ne yazar

• aynen

• "Değer verdiğinde anlar."Gerisi hikaye.

• kadını kaybettiği zaman.

• anlarsa ilk anda anlar ve ömür boyu anlar,anlamazsa ömür boyu anlamaz ne kadar uğraşırsa uğraşır durur kadın...

• seni kaybettiğinde daha çok anlar bence.Ayrılıktan bahsediyorum tabi

• kaybettikleri ve dönmeye çalıştıkları zaman... ama sahip olamadığın değere başkası sahip çıkarsa avcunun içini yalayasın diye yaratılmış eller :)

• umarm anlarlar

• sanmıyorum amaaa neyseee :)

• hiçbir zaman :(

• kayb etme tehlikesi yaşar anlar.tehlike geçince aynı adam!

• kimisi kaybedince anlar kimisi hiçbir zaman anlamaz.

• Tabiki kaybetiğinden 3 ay sonra :D geri zekalı anca anlıyor araya başka kızları falan sokuyordur pezo :D

• gittigi zaman yada bsakasının da ona deger verdigini gördügü zaman

• onu unuttuğundan emin olduğunda sen de unutmuş gibi yap :)

• kaybettiğini ve kadını başkasıyla gördüğünde hemen anlıyor ama geçmiş ola tabi,biraz geç oluyor

• teşekkür ederim :)

• başka hiçbir kadının senin kadar sevemeyeceğini anladığı zaman. tabi o zaman iş işten geçmiş oluyor. ne yazık ki. çok üzgünüm.

• KARŞISINDAKİ KADIN ONA YUZ VERMEYİNCE DEĞERİNİ ANLAR %100 test edildi onaylandı

• Kadir kıymet bılen anlar, gerisinın seyıne mı dert..

• biz insanlar ancak elimizdekini kaybedince onun kıymetini anlarız ama yanımızdayken kıymetini bilemeyiz

• kaybetme korkusu yasattiginda

• Başta anlamadıysa hiç bir zaman anlamaz.

• Sadece erkekler diyil hepimiz kaybettiyimiz zaman anlariz degerini

• anlamazlar onlar kafalarına göre yaşarlar hangisi işine kolayına gelıyorsa öyle yaşarlar ezerler geçerler kırarlar dökerler kalpleri yok onların yok olmuş

• haklısın tatlım yaa:S

• Adam oldugu zaman

• hmm

• erkeklern bi kadının deqerini anlaması için qerçktn kaybediceni bida nolrsa olsn qeri qelmiceni anladqnda anca o zmn anlr oda qerçktn sewiyosa

• sana şunu sölim hiç bi zaman seni qerçktn kaybediceni anladıqnda oda blki anlar kaybtmktn korkar ama erkekler aslnda fazla naparsn yap anlamz deqerini

• Heran ellerinden kayıp gideceğin mesajını verebiliyorsan ona anlar. Benim hep anlıyor tabi ömründen ömür gibidyor arada bi,canı sağolsun aşkımın <3

• Genelde tekmeyi yiyinceYemeden bilenlere bayılıyoruz <3

• anlasa bile ne olacak? ne değişecek? ister anlasın ister anlamasın beyb salla gitsin iyisimi

• gömlegi ütülenecekse.

• Daha Fazla
Yükleniyor...