Arkadaşımın durumuna çare arıyorum sizce ne yapmalı?

Kimlik mağazasında satış danışmanı olarak çalışıyordum . Demirtepe şubesinde eleman eksikliğinden dolayı beni buraya gönderdiler. Burda yeni arkadaşlarla tanıştım dolayısıyla ve sonuçta burda bir arkadaşın durumunu öğrendim ve o buraya üye olmadığı için ben onun adına soru sormak istiyorum ki o da öyle istedi zaten . Bunun 3 senelik bir sevgilisi aynı zamanda sevdiği varmış ayrılıp barışmışlar ve 3 aydır da tekrar beraberlermiş buluşmuşlar ve kız tesadüfen erkek arkadaşının eline almadığı telefonu almış kendi adının eda diye kayıtlı olduğunu aslında kendi adının elçin olduğu ama sevgiliisinin de onun adını öyle kaydettiğini görmüş ve birazdaaha aşağı inmiş mesajlarda bir kız mesaj atmış akşam müsait misin diye ağlamaya başlamış olduğu gibi kalkmış hiç hesap sormadan ve hesap sormadıığı için de şuanda pişman 2 gün sonra nerdesin diye mesaj atmış cevap atmamış ve ne yapması gerektiğini bimiyor şimdi sizce ne yapmalıı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakma arkadaşın iki canım cicim lafına kandıysa ondan bir cacık olmaz :D Bu ayrılıp barışma muhabbetini hiç anlamamışımdır zaten. Ortada ciddi bir durum yoksa niye ayrılıyorsun hee ciddi bir durum varsa o zaman niye o olayı hazmedip tekrar barışacak kadar seviyeni düşürüyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kız pek safmış ve o arkadaşta sensin heralde :D

0|0
    0|0
  • bence erkek onla egleniyor ayrıca veya umursamıyo fazla ayrıca eda diye bi sewgilisi olabilir...

0|0
    0|0
  • geçmiş mi olsun öyleysee..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...